Zlíntourtrips - S námi na hory i za sluncem

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:

RIU Dubai ****

kufr

Termín:01.12. (St) - 05.12. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:988695

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 25 720 Kč

Poloha
Nový exklusivní hotel RIU Dubai španělské hotelové skupiny RIU Hotels & Resorts přivítal své první klienty v prosinci 2020. Hotel má skvělou polohu přímo na pláži na uměle vytvořeném ostrově Deira Island. Zařízení a služby tohoto hotelu Vás jistě ohromí.
Poloha
RIU Dubai se nachází na uměle vytvořeném ostrově Deira Island, přímo na 1.500 m dlouhé písečné pláži. Vzdálenost od letiště v Dubaji cca 10 minut jízdy a cca 15 km od nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall.
Vybavení
750 pokojů. Klimatizace, 4 restaurace, 6 barů, 3 bazény, 2 dětské bazény (1 se skluzavkami), "Splash Water World” aquapark, plovoucí aquapark na moři, SPA centrum, fitness, vodní sporty, boutique, dětský klub RIU, RiuArt ateliér, konferenční sál, hlídání dětí, animační programy, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.
Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu zdarma.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).
Pokoje
Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 3 dospělých osob a možnost ubytování až 2 dětí do 12 let v pokoji.
Hodnocení
Nový exklusivní hotel RIU Dubai španělské hotelové skupiny RIU Hotels & Resorts přivítal své první klienty v prosinci 2020. Hotel má skvělou polohu přímo na pláži na ostrovech v Dubai Deira. Zařízení a služby tohoto hotelu Vás jistě ohromí.
Speciální nabídka
*Ke každé letence rezervované u společnosti Emirates ZDARMA jednodenní vstupenka na výstavu EXPO - Emirates Expo Day Pass. Platí pro všechny zpáteční letenky, které zahrnují let do Dubaje nebo přes Dubaj, pro cesty od 1.10.2021 do 31.3.2022.
*Cestující, kteří si od 1.9.2021 zakoupí letenky flydubai a uskuteční cestu do Dubaje v období konání EXPO 1.10.2021-31.3.2022, mohou zažádat o jednodenní vstup na Expo 2020 Dubai, který získají pro každou osobu v rezervaci zdarma.
Poznámka
Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Odkaz
RIU Dubai
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Dubai/Sharjah – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

RIU Dubai ****

destinace: Spojené arabské emiráty, Dubaj, Deira Islands

termín:01.12. (St) - 05.12. (Ne) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

RIU Dubai
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...