Zlíntourtrips - S námi na hory i za sluncem

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:

Doprava

Informace o dopravě, svozová místa

Rezervujte si jednotlivá místa či celý autobus na pravidelných linkách do Chorvatska a Itálie. Vyplňte prosím formulář, v co nejkratší době vás budeme kontaktovat.

 
 

Organizace dopravy, kterou zajišťuje ZLÍNTOUR TRIPS ve spolupráci s osvědčenými partnery:

Nástupní místo musí být uvedeno na cestovní smlouvě.

Dopravu z nástupních míst (viz. svozy) v Čechách a na Moravě zajišťujeme svozovými autobusy a mikrobusy. Trasy autobusů mohou být kombinovány, proto je nutné vzít na vědomí, že svozový bus nejede přímo do Vašeho pobytového místa, v Brně a Praze se zpravidla přestupuje. Minimální počet pro uskutečnění svozu je 8 osob. Pokud není dostatečný počet osob na dané svozové místo, CK si vyhrazuje právo na změnu nejbližšího nástupního místa. Přesné nástupní místo je upřesněno až 2-3 dny před odjezdem.

Pokud není klient připraven na místě odjezdu včas, musí si zajistit transfer sám a na vlastní náklady.

5-3 dní před odjezdem zasíláme klientům pokyny na cestu, nástup a čas odjezdu autobusu upřesníme den před odjezdem (důvodem je prodej zájezdů do poslední chvíle).

Klient si den před odjezdem (většinou čtvrtek) telefonicky ověří v naší CK přesný čas odjezdu (důvodem je prodej zájezdů do poslední chvíle- až po ukončení prodeje se uzavírá časový harmonogram svozu)

Při prodeji zájezdu v last minute nabídce negarantujeme svozová místa.

Svozové trasy

V rámci různých nástupních míst v ČR musí klient počítat s možností přestupů ze svozových autobusů, mikrobusů nebo osobních aut. Většina svozových linek navazuje na hlavní spoj s přestupem na centrálním stanovišti v Praze nebo v Brně, a proto se mohou vyskytnout časové prodlevy (dle provozu na komunikacích). V případě zdržení svozových dopravních prostředků si cestovní kancelář nárokuje právo na využití linkové dopravy, kdy klientům bude proplacena plná výše jízdného včetně poplatku za zavazadla po předložení jízdenek. Upozorňujeme, že trasa po území ČR nemusí vést vždy nejkratším směrem. Vzhledem k nepředvídatelným okolnostem může dojít i k prodloužení doby přepravy. Nástupní místa se nachází na dobře přístupných místech, popřípadě na benzínových pumpách u silničních nebo dálničních tahů, uvedených v pokynech na cestu. Při nižším počtu účastníků (min. 8 osob) má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného).

Nástupní místa z Čech a Moravy k zájezdům do Itálie a Chorvatska

Bez příplatku:
Brno, České Budějovice, Mikulov, Písek, Praha, Příbram

S příplatkem 200 Kč:
Boskovice, Brandýs nad Labem, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Horažďovice, Kdyně, Klatovy, Kolín, Plzeň, Prostějov, Vsetín, Vyškov, Znojmo

S příplatkem 250 Kč:
Děčín, Hranice na Moravě, Chomutov, Litomyšl, Lipník nad Bečvou, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Otrokovice, Přerov, Strážnice, Svitavy, Teplice, Třebíč, Turnov, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště, Zlín

S příplatkem 300 Kč:
Český Těšín, Frýdek – Místek, Havířov, Hradec Králové, Chrudim,Třinec, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karviná, Liberec, Mohelnice, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Pardubice, Šumperk, Zábřeh

Výstupní místa – Chorvatsko

Istrie

Umag–Novigrad–Poreč–Vrsar–Rovinj–Fažana–Pula–Medulin–Duga Uvala–Rabac

Ostrov Krk

Omišalj–Njivice–Malinska–Krk–Baška

Kvaner

Kraljevica–Kačjak–Crikvenica–Selce–Novi Vinodolski

ostrov Pag

Sabunike–Nin–Zaton–Pag–Novalja

Severní Dalmácie

Petrčane–Zadar–Turanj–Sv. Filip i Jakov–Biograd na Moru–Pakoštane–Pirovac–Murter–Vodice– Šibenik–Primošten–Trogir–Kaštel

Střední a jižní Dalmácie

Split-Omiš-Brela-Baška Voda-Baško Polje-Promajna-Makarská-Tučepi-Podgora-Igrane-Drvenik-Podaca-Gradac-Orebič-Korčula (bez trajektu)

Výstupní místa – Itálie

Severní Itálie

Lignano, Bibione, Caorle

Oblast Rimini

Ravenna–Cervia–Cesenatico–Rimini–Riccione–Cattolica–Pesaro

Palmová riviéra

San Benedetto–Martinsicuro–Villa Rosa–Alba Adriatica–Pineto-Silvi Marina

Nástupní místa pro Řecko

Bez příplatku:

Opava, Český Těšín, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav.

S příplatkem 400 Kč:

Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín, Otrokovice, Napajedla, Uherské Hradiště, Uherský Brod,Veselí n.M., Strážnice, Hodonín, Krnov, Fulnek, Odry.

Další svozová místa na vyžádání v cestovní kanceláři Zlíntour trips s.r.o.

Zavazadla

Kvůli přetěžování autobusů a častým kontrolám na hranicích si může každý účastník zájezdu vzít s sebou 1 příruční zavazadlo do autobusu, 1 zavazadlo max. 20 kg. Další zavazadla je možné přepravovat jen po předchozí dohodě s ck za poplatek ve výši 250,- Kč/ks. Neskladné batohy a krosny nebudou naloženy do autobusu. V případě pokuty za přetížený autobus zjištěnou na hraničním přechodu jsou klienti povinni zaplatit poměrovou částku podle počtu cestujících. Cestovní kancelář ani dopravce nepřebírají odpovědnost za případnou záměnu přepravovaných zavazadel.

Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...