Zlíntourtrips - S námi na hory i za sluncem

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:

Hotel San Marco **

kufr

Termín:05.10. (Po) - 09.10. (Pá) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 3 noci

ID hotelu:504114

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 14 790 Kč

Poloha
Hotel San Marco se nachází ve staré části Dubaje - Deira. Vzdálenost od letiště a pláží v Dubaji je cca 15 minut jízdy. V okolí hotelu najdete typické arabské obchůdky vhodné k nákupům. K nejbližší stanici metra se dostanete pěšky za 20 minut. Vybavení: Recepce, restaurace, bazén na střeše, malá konferenční místnost. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC a sprchou, balkon, Wi-Fi připojení, výhled na město. Stravování: Polopenze (snídaně + obědy). Sport a zábava: Posilovna, v okolí hotelu možnosti nákupů, výlety.   Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Vybavení
Recepce, restaurace, bazén na střeše, malá konferenční místnost. Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC a sprchou, balkon, Wi-Fi připojení, výhled na město. Stravování: Polopenze (snídaně + obědy). Sport a zábava: Posilovna, v okolí hotelu možnosti nákupů, výlety.   Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Ubytování
Klimatizace, koupelna s WC a sprchou, balkon, Wi-Fi připojení, výhled na město. Stravování: Polopenze (snídaně + obědy). Sport a zábava: Posilovna, v okolí hotelu možnosti nákupů, výlety.   Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Stravování
Polopenze (snídaně + obědy). Sport a zábava: Posilovna, v okolí hotelu možnosti nákupů, výlety.   Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Sport a zábava
Posilovna, v okolí hotelu možnosti nákupů, výlety.   Hotel je určen pro nenáročnou klientelu. U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.
Popis zajezdu
Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Dubaje. Přílet transfer do hotelu, ubytování, volný program

2.den & předposlední den, pobyt v Emirátech, volný program, koupání, výlety.

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Emirátů, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, místní taxa cca 4 USD/pokoj/noc..

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

453. z 718 hotelů v Dubaji

Vynikající
22
Velmi dobré
39
Průměrné
28
Špatné
8
Příšerné
18
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Ztráta času
Měli jsme se podívat na dnešní den, protože jsme měli s OYO spoustu, je to aplikace, která jim dává opravdu rozumnou cenu za pobyt v hotelu. Dostali jsme ho za 20 aed 1 noc, kdy jsme dorazili do haly... celá recenze s možností překladu
Ico Z, 06:06 24.05.2019
Úžasné místo v Dubaji
Zůstali zde dvě noci pro NYE, když se na tomto 2 hvězdném skládku přiblížili cenu. Pokud zaplatíte více než 50 USD za pokoj, pak to nestojí za to. Toto místo je oblíbené s Rusy na rozpočet dovolené a... celá recenze s možností překladu
altervision, sydney, 01:55 02.01.2019
Pohodový hotel
Tento hotel odpovídá kategorii - navštívily jsme ho s kamarádkou a neměly jsme žádný problém, ba naopak nám vyhovovala poloha hotelu. Nečekejte žádný luxus- náš pokoj byl malý, ocenily jsme balkonek... celá recenze s možností překladu
rena00666, Brno, Česká republika, 02:18 09.10.2017

Hotel San Marco **

destinace: Spojené arabské emiráty, Dubaj, Jumeirah Beach

termín:05.10. (Po) - 09.10. (Pá) 2020 (5 dní, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel San Marco
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Cestovní kancelář Touroperator a.s. IČO: 24830968
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...