Zlíntourtrips - S námi na hory i za sluncem

S námi na hory i za sluncem

volejte:577211700

infolinka:603226442

Silver Beach hotel 3: Divoké východní pobřeží Mauricia ***

kufr

Termín:08.06. (Po) - 17.06. (St) 2020

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:793211

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 33 140 Kč

Program
1. den Odlet.
2. den - Trou d'Eau Douce Přílet na Mauricius, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do Vašeho hotelu. Ubytování a individuální volno na pláži. Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All Inclusive.
3. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
4. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
5. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
6. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
7. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
8. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži. Možnost výběru ze široké nabídky fakultativních aktivit (plavání s delfíny, plavba katamaránem, turistika, prohlídka hlavního města, ochutnávky rumu a další). Nocleh v hotelu Silver Beach 3*. Hotel, All inclusive.
9. den - Trou d'Eau Douce Individuální volno na pláži do odjezdu na letiště. Transfer na letiště. Odlet zpět domů. Snídaně.Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu na pláži u Indického oceánu na Mauriciu o libovolný počet dní, možnost také kombinovat s Réunionem nebo některým ze Seychelských ostrovů nebo Madagaskarem.
10. den Přílet. 
Popis ubytování
Silver Beach 3*

Hotel Silver Beach 3* se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius v letovisku Trou d´Eau Douce přímo u dlouhé písečné pláže. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště cca 50 km. 
Ubytování:
Hotel disponuje celkem 30 pokoji typu standard a 30 bungalovy. Ubytování je zajištěno v pokoji standard s výhledem do zahrady. Tento typ pokoje má vlastní koupelnu, je vybaven telefonem, bezpečnostním trezorem, TV, vysoušečem vlasů. Všechny pokoje jsou klimatizované. Odpočinek a relax si můžete vychutnat na vlastním balkóně/terase s výhledem do tropické zahrady. 
Stravování a aktivity:
V hotelu se nachází 1 restaurace a 1 bar s pravidelnými večery s živou hudbou. Bar se nachází poblíž venkovního bazénu. Zdarma mohou klienti hotelu vyzkoušet řadu vodních sportů jako například šlapadla, kajaky, šnorchlování nebo windsurfing. V hotelu se nachází místnost s kulečníkem, knihovnou a deskovými hrami. Součástí hotelu je i malý obchůdeka a autopůjčovna, v recepci možnost objednání výletů do okolí. Na pláži u hotelu najdete sportovní centrum, kde je možné objednat si potápění, plavbu lodí s proskleným dnem, vodní lyže, jízdu na katamaránu, parasailing, rybaření nebo plavbu na ostrůvek Ile Aux Cerfs. 
Stravování
7x All Inclusive
Cena zahrnuje
letenka v ekonomické třídě Praha (Vídeň) - Mauricius - Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
ubytování v hotelu Silver Beach 3* u Indického oceánu
stravování formou All inclusive
přivítání na letišti anglicky hovořícím zástupcem CK
transfer letiště - hotel - letiště
český delegát po celou dobu pobytu
osobní schůzka s českým delegátem na počátku pobytu
24-hodinová asistenční linka během pobytu na Mauriciu v češtině
asistence na letišti
povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)

strava a nápoje neuvedené v itineráři
spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
příplatek za Vánoční a Silvestrovskou Gala večeři

Silver Beach hotel 3: Divoké východní pobřeží Mauricia ***

destinace: Mauritius, Poznávací zájezdy - Mauritius, Mauritius

termín:08.06. (Po) - 17.06. (St) 2020 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

Silver Beach hotel 3: Divoké východní pobřeží Mauricia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Arcadia Air, s.r.o. IČO: 27449491
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...