Zlíntourtrips - S námi na hory i za sluncem

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:

Kuba all inclusive ****

kufr

Termín:04.08. (St) - 15.08. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:772371

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 63 990 Kč

Popis zajezdu
Nejlepší země Karibiku je Kuba. Pojeďte se o tom přesvědčit na náš nejpopulárnější poznávací zájezd v kombinaci s odpočinkem u moře. Koloniální Havana se svou podmanivou atmosférou, klidné údolí Viňales a nejlepší kubánské doutníky, památky UNESCO v Trinidadu i Zátoka sviní. Po tolika zážitcích není nic lepšího, než pláže Varadera a zasloužený relax all inclusive.
Program

1. den
HAVANAOdlet kvalitní leteckou společností v ranních hodinách. Kávička na letišti a následně přes 10 hodinový let přes 6 časových pásem. Pokud si i tuto cestu chcete opravdu užít, doporučujeme doplatit si Business class. Ve večerních hodinách přistáváme na Ostrově svobody. Bienvenidos a Cuba! Už na letišti vidíte, že jste přiletěli do úplně jiného světa. Našim luxusním SEN transferem se přesuneme do hotelu ve čtvrti Miramar. Pro vyšší komfort doporučujeme si doplatit prémiový hotel – viz sekce Doplňkové služby. Už je večer, ale na Kubě nyní začíná zábava. První kubánský rum nebo začnete míchaným koktejlem? Mojito nebo Cuba Libre, kde vám dají více rumu než coly? Postupně je ochutnáte všechny. Zapomeňte na Vaše předchozí dovolené. Kuba je jiná než všechny ostatní země světa. Mnoho lidí Kubu dodnes nepochopilo, ale my jsme upřímně přesvědčeni, že Vám se to spolu s námi podaří. My jsme Kubou doslova uchváceni i po tolika letech. Váš SEN průvodce je k dispozici během celého programu, aby Vám ukázal šarm tohoto ostrova, zprostředkoval zážitky, které byste sami nenašli, představil souvislosti z historie revoluce a provedl Vás kubánským životem tak, že na konci budete všichni nadšeni padat na lehátka na pláži na Varaderu a řeknete si, že Kuba stojí za to! Pojďme se jí společně dostat pod kůži. Do Kuby se zamilujeme.
2. den
HAVANAPo příjemné snídani nás čeká důkladná prohlídka HAVANY. Hlavní město, které patřilo po staletí mezi nejdůležitější města, která si Španělé v Novém světě založili. Odkud vyráželi tisíce lodí na své objevné cesty a následně opačným směrem do Evropy. Začínáme na nejznámějším havanském náměstí, na Náměstí revoluce s kanceláří věčně živého vůdce Fidela Castra a obrovským portrétem Che Guevary. Kubánské národní divadlo a nejvyšší stavba na Kubě. Kdo byl José Martí? Pokračujeme v prohlídce, abychom začali skutečně kubánsky, směřujeme do muzea rumu. Po vysvětlení si výrobního procesu, kvalitní rum i ochutnáme. Co takhle si prohlédnout Havanu z nejlepší vyhlídky? Pevnost La Cabana se svou dávnou i nedávnou minulostí a havanská socha Krista Spasitele. Vracíme se do historického centra. Krásné koloniální španělské náměstí, místo, kde byla Havana založena, Plaza de Armas a městské muzeum s originálem La Giraldilla de Habana. Kdo je ten pán uprostřed na náměstí a proč byl důležitý v kubánských bojích za nezávislost zpod španělské koloniální nadvlády? Pokračujeme na Plaza de la Catedral, kde byly kdysi uloženy i ostatky samotného Kryštofa Kolumba. Co je to chiviricos? Prodávají je zde všude. Ochutnáte? Kráčíme dále příjemnými historickými uličkami, které jsou zapsány v seznamu UNESCO. Nejkrásnější budova Havany, majestátní Capitolio, Plaza Vieja se svými bary a restauracemi a nedaleké náměstí Plaza de San Francisco, místo, kde bylo kdysi největší městské tržiště a známá havanská postavička, El Caballero de París. Nejznámější promenáda Malecón, rybáři, sedící Kubánci. Vydáte se sem i na večerní drink? Fluidum, které má toto město, je neskutečné. Koloniální, krásná, revoluční, taková je Havana!
3. den
HAVANA – VIŇALES – HAVANADnes nás čeká zajímavý, přírodně – agrární den. Po snídani se našim luxusním SEN autobusem přesuneme do nejzápadnější provincie ostrova Kuba, do Piñar del Rio. Říká se, že nejlepší tabák na světě se pěstuje na Kubě a nejlepší kubánské plantáže jsou právě v této provincii. Detailně si vysvětlíme složitý postup při pěstování a sklizni tabákových listů, nahlédneme k domácím farmářům domů a ke doutníku si dáme kávu, i trochu rumu. Ještě jste doutník nekouřili? Na Kubě máte jedinečnou příležitost. Domácí doutníky přímo od majitele plantáže, vyrobené z nejkvalitnějšího tabáku, za nejlepší ceny. Údolí Viñales je unikátní a nejkrásnější výhled na velké vápencové skály Mogotes je právě z terasy hotelu, kde se natáčel i jeden díl ze známého seriálu 30 případů majora Zemana. V těchto skalách se vytvořily zajímavé vápencové jeskyně, ve kterých můžete obdivovat různé tvary vytvořené matkou přírodou. Na konci jeskyně, plavba po jeskynní řece na malých loďkách. Magická příroda všude kolem, čerstvé ovoce a drinky. Procházka magickou přírodou a ochutnávka šťavnatého ovoce. V podvečerních hodinách se vrátíme do Havany, plní zážitků z dnešního dne.
4. den
HAVANADnes se po snídani vydáme po stopách historie staré Havany zapsané v dědictví UNESCO a po stopách milovaného papa Hemingwaye. Doporučujeme TOP zážitek – dopřejete si spanilou jízdu pravým starým americkým kabrioletem? Představte si, že po Havaně stále i dnes jezdí! Projeďte si nejkrásnější části Havany skutečným kubánským stylem. Projdeme si uličky, kde lokální Habaneros žijí. Jak se jim žije v tomto socialistickém ráji? Jsou spokojeni? Co dnes dělají, resp. nedělají? Vadí jim něco? A těch úsměvů mají opravdu na rozdávání! Začínáme cítit karibské slunce a je čas se osvěžit ve stylovém baru El Floridita, kde Vám připraví nejlepší koktejl Daiquiri, jaký jste kdy pili. SEN klienti už ví, jak se má Daiquiri správě připravit a proč to je opravdu velké umění. Parque Central a José Martí, ale také Paseo Prado – havanská La Rambla, jen mnohem méně lidí – příjemná promenáda, kde místní umělci nabízejí svá díla. Krásná stylová rozpadající se Havana a její zašlá sláva. Nedávno oslavující pětisté výročí. V 50. letech se zde konaly nejlepší párty v Karibiku. Skočíte večer ve volném čase na slavnou Tropicai? Nejlepší kabaret na Kubě a jeho oslňující show, kde Vám kubánské tanečnice a tanečníci předvedou, jak se naladit na kubánskou vlnu. V rytmu salsy SEN průvodce pro Vás všechno zařídí. Kuba, jak jste o ní snili. Na tyto dny budete dlouho vzpomínat, a to jsme jen na začátku.
5. den
HAVANA – CIENFUEGOS – TRINIDADOpouštíme velkolepou Havanu a už teď jsme nadšení! A to pouze začínáme. Dnes vyrážíme na jihovýchod a Atlantik za několik hodin vystřídá Karibik. Nezapomeňte si sbalit s sebou plavky. Cestou se zastavíme na krokodýlí farmě, kde se podíváme krokodýlům na zoubky. Chtěli byste ochutnat krokodýlí maso? Budete mít možnost. Postupně přijíždíme do nejznámější zátoky celé Kuby – Zátoky sviní. V 60. letech o ní mluvil celý svět. Jak to bylo se známou invazí? Akce, jíž osobně velel Fidel Castro a na kterou často vzpomínal ve svých sáhodlouhých projevech. My se zde vykoupeme, čeká nás příjemná karibská pláž. Potápění, opalování, drinky, co jen chcete. Jste přece v Karibiku! Následně přesun po jižním pobřeží Kuby až do perly Karibiku, města Cienfuegos! Barevné město s francouzským nádechem. Náměstí, divadlo a nejfotogeničtější zátoka na Kubě. Dejte si kávu nebo drink a užívejte si příjemný den, tak jako Francouzi, kteří toto město v 19. století založili. V podvečerních hodinách příjezd do Trinidadu. Přijíždíme do hotelu na pláži. Ještě jeden drink a pak už jen měkká postel. Užívejte si život!
6. den
TRINIDADDnes si prohlédneme magický Trinidad. Po snídani, někteří i po ranním koupání se v moři, vyrazíme do centra města, které je od roku 1988 zapsáno v seznamech UNESCO. Město, které neuvěřitelně zbohatlo z cukrové třtiny ve zlatém věku Kuby, v 18. a 19. století. Důkladná prohlídka města. Navštívíme městský palác – dnes muzeum, abychom se přesvědčili, že bohaté rodiny si nechávali vozit zboží z celého světa. Ochutnáme v pořadí další míchaný drink, tentokrát nápoj otroků, o němž se říká, že podporuje libido – Canchanchara. Říká vám něco Santer? Procházka romantickými barevnými uličkami města kolem bývalého kostela – dnes muzea banditů. Nebojte se, budete mít i čas na toulání se a nákup suvenýrů. Nebo si raději zvolíte další Canchanchara? Pro odvážnější a dobrodružství chtivých půldenní výlet na kubánských koních po kubánském venkově neposkvrněnou přírodou s koupáním v malém vodopádu ukrytém hluboko v lese. Rozhodně nejlepší zážitek zájezdu.
7. den
TRINIDAD – VARADEROPoslední koupání a poslední koktejl u karibské strany Ostrova svobody. Rozloučení se SEN průvodcem. Zajištěnou dopravou kolem pomerančovníkových sadů se postupně dostáváte na VARADERO. Ubytování v základním 3 all inclusive resortu přímo u Atlantiku na 4 noci. Pokud jste však velmi náročný cestovatel a budete si přát na závěr poznávacího okruhu vyšší komfort, bez problémů poradíme. Doporučujeme Vám vybrat si jeden z prémiových hotelů – viz v sekci Doplňkové služby. Rozdělení do hotelů a už jen odpočíváte! Zasloužený relax na pláži po krásné cestě. Již se dobře orientujeme v drincích, skoro jako domácí. Který vám nejvíce chutná? Užívejte s mírou. Individuální aktivity (doporučujeme katamaran na Cayo Blanco s plaváním s delfíny).
8. den
VARADERORáno na Varaderu. Nasáváme energii a chytáme bronz. Budete i dnes odpočívat na pláži nebo vyzkoušíte raději aktivity, které Varadero nabízí? Potápění, rybaření, koupání se s delfíny? Podle vaší chuti.
9. den
VARADEROAll inclusive a odpočinek na plážích Varadera.
10. den
VARADEROAll inclusive relax na plážích Varadera. Možnost utratit poslední peníze na suvenýry, na nákup nejlepších doutníků či rumu, abyste si přinesli kubánskou atmosféru i domů.
11. den
VARADERO – HAVANAPomalu se balíme, ale stále využijeme pár hodin na procházku po pláži nebo koupání v azurovém Atlantiku. Odpolední check out a zajištěným transferem na letiště do Havany. Projíždíme město Matanzas a ještě obdivujeme krásnou kubánskou krajinu. Kubu jsme si dokonale užili! Hasta luego! Plní zážitků nastupujeme na náš večerní let do Evropy.
12. den
EVROPAPřílet domů a sdílení zážitků s rodinou a přáteli a znovu prožívání krásných dní, které jste právě absolvovali. Který zážitek byl TOP?
Cena zahrnuje
mezinárodní letenku, letištní poplatky, dopravu pronajatým klimatizovaným autobusem, SEN průvodce na poznávacím programu, místního průvodce, ubytování v místních 3 a 4 hotelech se snídaní ve dvoulůžkových pokojích, 4 x all inclusive servis, vstupné do památek, množství výletů dle programu, pojištění proti insolventnosti
Cena nezahrnuje
stravu kromě uvedené, víza 754 Kč, odletovou taxu z Kuby 650 Kč (platí se na místě při odletu) S.E.N. PREMIUM NA VARADERU 4 NOCI: 4 all inclusive hotel typu Memories/Blau/Breezes/Arenas Doradas:od 3 796 Kč/osoba 4+ all inclusive hotel typu MELIA VARADERO/MELIA MARINA:od 11 804 Kč/osoba 5 all inclusive hotel typu PARADISUS PRINCESA DEL MAR/PARADISUS/IBEROSTAR:od 12 766 Kč/osoba

Kuba all inclusive ****

destinace: Kuba, Poznávací zájezdy - Kuba, Kuba

termín:04.08. (St) - 15.08. (Ne) 2021 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

Kuba all inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: S.E.N., s.r.o. IČO: 48534293
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...