Zlíntourtrips - S námi na hory i za sluncem

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:

Hotel Holiday Inn Baruna ****

kufr

Termín:02.09. (Čt) - 11.09. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:741668

Doprava:Letecky

Odletové místo:Varšava

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 7 109 Kč

Popis hotelu

Poloha
Hotel Holiday Inn Baruna se nachází v klidné části města Kuta, daleko od samotného centra letoviska. V nejbližším okolí hotelu se nachází několik obchodů a barů. Zábavní centrum Kuty, uznávané jako jedno z nejatraktivnějších míst na ostrově, je jen cca 2 km od hotelu. Letiště v Denpasaru je vzdáleno cca 2 km.

Pláž
Hotel Holiday Inn Baruna se nachází hned vedle veřejné písečné pláže Segara Kuta. Chybí plážový servis.

Vybavení
24hodinová recepce, 2 restaurace: Envy nabízející jídla na čerstvém vzduchu (mezinárodní kuchyně, která je otevřena od 11:00 do 00:00), klimatizovaná restaurace Palms s terasou s výhledem do zahrady (asijská kuchyně, otevřena od 06:30 do 22:00), kavárna s kávou a sladkým občerstvením, swim-up bar u bazénu s nealkoholickými nápoji, koktejly a občerstvením, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma), posilovna, miniklub pro děti, parkoviště. Za poplatek: business centrum, prádelna, obchody se suvenýry, wellness centrum.

Pokoje
Dvoulůžkové pokoje typu superior (o rozloze cca 28 m²) jsou zařízeny v teplých barvách. Jsou vybaveny vlastním balkonem, satelitním TV, DVD, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, žehličkou, koupelnou s vysoušečem vlasů, sprchovým koutem a WC.

Strava
Snídaně jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci podávané od 06:30 do 11:00. Možnost zakoupení dalšího jídla a pití v restauracích a barech nacházejících se v areálu hotelu.

Sport a zábava
Hostům je k dispozici posilovna. Za poplatek: wellness centrum s velmi širokou nabídkou (podrobný ceník služeb k je dispozici na recepci). V miniklubu pro děti jsou organizovány četné aktivity a zábava (za poplatek).

Internet
Internet Wi-Fi na pokojích a v hotelu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://barunabali.holidayinnresorts.com/

Náš názor
Velmi dobrý hotel, ceněný pro svou polohu, vysoký standard a komfortní pokoje. Hotel Holiday Inn Baruna je ideální pro náročné zákazníky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Sraz 3 hodiny před plánovaným odletem letadla na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště CK se nachází v zóně „Biura Podróży“, mezi zónou letiště B a C (naproti obchodu „Virgin“). Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady . Přelet do Denpasaru pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť nebo v některé ze zemí Arabského poloostrova).

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. Předposlední den večer transfer na letiště a přelet do Polska pravidelnou linkou (s přestupem).
 
Den poslední
Přílet do Polska. Aktuální letové řády sledujte na  R.pl/rozklady .

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 9 nebo 12* nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce od min. 15 osob), jídla, která nejsou uvedena v popisu ubytování a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Bali .

Název zájezdu v polském jazyce: Bali - wczasy

Výlety v okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme přejezdem do oblasti Kintamani, kde budeme moci na vlastní oči obdivovat zručnost místních řemeslníků při vytváření uměleckých děl ze dřeva a také tanečníky tanců Barong a Keris. Uvidíme také malebné panorama vulkánu Batur a jeho rozsáhlé kaldery s jezerem Batur (geopark UNESCO). Na závěr očistíme duši i tělo při návštěvě místního chrámu Tempaksiring a svatého pramene. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLUNCE NAD TANAH LOT
Odpolední výlet začneme přejezdem do chrámu Taman Ayun ze 17. století, dokonalého příkladu balijské architektury obklopeného krásnou zahradou. Zastavíme se také v Opičím lese (Alas Kedaton), ve kterém se setkáme s makaky dlouhoocasými. Den zakončíme návštěvou chrámu Tanah Lot - jednoho z nejznámějších na Bali, vzhledem ke kouzelnému umístění na skále cca 50 m od břehu ostrova. Pohled na západ slunce nad chrámem zůstane dlouho v paměti a bude skvělou příležitostí k fotografování. Cena cca 42 USD.

VE STÍNU HORY AGUNG
Celodenní výlet do východní části ostrova, kde se dominující krajina tyčí nad sopkou Agung - nejvyšším vrcholem Bali (3124 m n. m.). Navštívíme zde řemeslnou dílnu specializující se na malování tradičním batikováním. Následně uvidíme chrámový komplex Besakih, malebně ležící na horském svahu Agung, představující nejdůležitější centrum hinduistického uctívání na ostrově. Navštívíme také jednu z mála zbývajících tradičních vesnic na Bali ohrazenou kamennou zdí a den ukončíme návštěvou pavilonu Kerta Gosa, který byl kdysi součástí paláce v bývalém hlavním městě ostrova. Cena cca 55 USD.

JIŽNÍ BALI
Odpolední výlet začneme návštěvou jednoho z nejdůležitějších chrámů na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. století je okázale umístěn na vrcholu 70metrového útesu a je často navštěvován okolními makaky. Uvidíme zde charakteristické pro Bali taneční představení Kecak (nazývané „Opičím tancem“) s motivy s eposu Rámajány. Cena cca 49 USD.

RAFTING PO ŘECE AYUNG
Dvouhodinový rafting po řece Ayung (stupeň obtížnosti I a II) mezi dechberoucí krajinou - hluboká údolí, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy barevně zdobené o Vánocích tvoří skutečně exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Setkání se sumaterskými slony, během kterého budeme moci pozorovat z blízka tato úžasná zvířata, nakrmit je a svézt se na jejich hřbetech. Tropický prales na území parku je ideální scenérií doplňující toto exotické dobrodružství! Cena cca 75 USD.

Upozornění! Výlety jsou prováděny v polštině. Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto eventuální stížnosti by měly být adresovány přímo pořadateli. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientační, pro detailní informace se obraťte na našeho zástupce na Bali. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Minimální počet účastníků je 15 osob.

Jiné

Vízová povinnost byla pro občany ČR zrušena.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Doporučujeme vzít si s sebou USD, ale je možné vyměnit na místě také EUR nebo jinou běžně užívanou měnu. Upozornění! V Indonésii nejsou akceptovány dolary staré série (vydané před rokem 2009. Bankovky musí nesmí být poškozené.

TripAdvisor Cestovatelské recenze

2. z 37 hotelů v Tuban

Vynikající
1065
Velmi dobré
545
Průměrné
136
Špatné
34
Příšerné
24
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Milujte upgradovaný Junior Suite
Rezervováno Deluxe, ale upgradováno na Junior Suite. pokoj je úžasný a personál je vždy přátelský. Jsou užitečné od kontroly až do odhlášení. Poloha je hned vedle pláže s dobrým výhledem na západ... celá recenze s možností překladu
Caine C, 03:17 08.11.2019
Tolik plusů. Nejpamátnější částí pobytu byla služba, kterou jsme dostali.
Během rezervace jsem udělal chybu. Výlet, který se mohl pokazit, byl zachráněn velmi milým personálem hotelu. Od generálního ředitele a manažera letoviska po zaměstnance úroveň služeb překonala... celá recenze s možností překladu
ShaiVicky, Kuala Lumpur, Malajsie, 02:04 06.11.2019
Dobrá volba, v blízkosti letiště
Hotel je asi 20 let starý, ale z velké části je ve skvělé kondici, dobrém uspořádání, dobré občanské vybavenosti; Snídaně byla dobrá a možnosti průvodce byly docela dobré; Tělocvična byla v pořádku... celá recenze s možností překladu
kyushin, Tegu, Jižní Korea, 02:22 26.10.2019

Hotel Holiday Inn Baruna ****

destinace: Indonésie, Bali, Tuban Beach

termín:02.09. (Čt) - 11.09. (So) 2021 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Varšava

strava: Snídaně

Hotel Holiday Inn Baruna
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...