Zlíntourtrips - S námi na hory i za sluncem

S námi na hory i za sluncem

volejte:577211700

infolinka:603226442

Apartmány Estera

kufr

Termín:02.08. (Pá) - 11.08. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 7 nocí

ID hotelu:425085

Doprava:Autobus

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 4 110 Kč

Poloha
Chorvatsko, střední Dalmácie, Makarská riviéra, Baška Voda; apartmánový dům Estera se nachází pouhých 100 m od pláže a 150 m od centra oblíbeného letoviska
Vybavení
parkovací místo (1 místo / apartmán, zhruba 100 m od domu), klimatizace, wi-fi připojení, sat. TV
Ubytování
Apartmány Estera
Ubytování
apartmánový dům poskytuje ubytování ve 2 apartmánech pro 2-6 osob. Apartmán BILO2+1 tvoří dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s přistýlkou a kuchyňským koutem, koupelna a terasa. Apartmán TRILO4+2 tvoří dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a přistýlkou, koupelna a terasa. Oba apartmány se nachází v přízemí a jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením, sat. TV a parkovacím místem.
Stravování
vlastní
Plaž
100 m, krásné oblázkové nebo i písčité pláže jsou dlouhé několik km a mají pozvolný vstup do vody, díky čemuž jsou vyhledávané rodinami i s malými dětmi. Borový porost na okrajích pláže poskytuje v letních parnech příjemný stín. Pláž Nikolina v Bašce Vodě byla oceněna Modrou vlajkou.
Sport a zabava
převažují vodní sporty: jachting, windsurfing, vodní lyže a vodní skútry, potápění; hřiště na plážový volejbal, fotbal, házenou, baskatebal, minigolf a další. Možnost zapůjčení kola nebo pěší výlety do pohoří Biokovo. Množství atrakcí pro děti - hřiště, prolézačky, trampolíny apod. Pro milovníky noční zábavy doporučujeme navštívit místní diskotéky, noční kluby nebo posedět si v příjemných restauracích a konobách, přes den také u plážových barů.
Doprava
vlastní doprava, autobusová doprava
Cena zahrnuje
ubytování; pobytovou taxu; klimatizaci; wi-fi připojení; parkovné; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.
Příplatky
autobusová doprava 2.800 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR.
Výlety
přímo v Bašce Vodě můžete navštívit Archeologické muzeum, kde jsou vystaveny pozůstatky z pravěku a středověku, Městské muzeum a také Malakologické muzeum, v jehož expozicích naleznete bohatou sbírku mušlí z Jadranského či světových moří a můžete si na památku zakoupit i suvenýr. V letovisku najdete také několik sakrálních památek - kostel sv. Vavřince z období baroka nebo farní kostel sv. Mikoláše s novou zvonicí. Přístavu s kotvícími plachetnicemi a jachtami vévodí socha sv. Mikoláše - patrona všech poutníků a námořníků. Na přístav navazuje udržovaná kolonáda s palmami a záhony květin, po které se můžete rovnou vydat na procházku podél pobřeží na sever do Brely (3 km) nebo na druhou stranu do Promajny (4 km). Z nabídky lodních výletů na ostrov Brač, Hvar nebo Korčulu spojených s rybím piknikem si vybere určitě každý. V podhůří Biokova leží osady Bast a Topići s původní architekturou, které Vám nabídnou letovisko Baška Voda jako na dlani, nádherný výhled na azurové moře a také pohostinné konoby s tradičními produkty - domácím sýrem nebo třeba pršutem.
Poznámka
pobyt na méně než 7 nocí +30% (na vyžádání), 1 dítě do 3 let bez lůžka zdarma

Apartmány Estera

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Baška Voda

termín:02.08. (Pá) - 11.08. (Ne) 2019 (10 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Apartmány Estera
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ROS.BR s.r.o. IČO: 00575674
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Vytvářím objednávku...