Národní parky a přírodní…

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska - krátkodobý zájezd

Zájezd č.74335

Chorvatsko

Chorvatsko
Délka: 6-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: pension
Stravování: polopenze

Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den:Návštěva národního parku PAKLENICA v pohoří VELEBIT. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. ZADAR s prohlídkou historického centra. Příjezd na ubytování.
3. den:Výlet do národního parku SLAPOVI KRKY s proslulými vodopády, kaskádami, jezírky. Vodopád Skradinski Buk, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů (možnost koupání). ŠIBENIK (UNESCO) - město s historickým centrem.
4. den:Výlet do známých letovisek: SPLIT (UNESCO) - staré město, významná muzea, Diokleciánův palác, příjemný městský park, noblesní pobřežní promenáda s kavárnami. TROGIR (UNESCO) - městečko se zachovalým středověkým jádrem, které oplývá množstvím kulturně historických zajímavostí, z nichž nejzajímavější je románská katedrála.
5. den:ZADAR s prohlídkou historického centra. Návštěva známého národního parku PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO) s jezírky, vodopády, kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi.
6. den:Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Fotogalerie

Chorvatsko - Krka koupani Chorvatsko - Krka Chorvatsko - Paklenica Chorvatsko - Zadar P1010023 P1010058 P1010063 Plitvice-04 Plitvice-05 Plitvice-12 Sibenik-05 Split-02 Vodopády Krka-02 Vodopády Krka-05 Vodopády Krka-07 Vodopády Krka-10
Termín Délka Cena  
září 2017
23.09.2017 6/3 dní 5 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x polopenzi

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist