Bavorská města, památky,…

Bavorská města, památky, hory

Zájezd č.73743

Německo

Německo
Délka: 4-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: pension
Stravování: snídaně

Bavorsko

Tento program je variantou jednoho z našich nejprodávanějších zájezdů – Bavorské hrady a zámky. Řada našich klientů si přála strávit v tomto malebném koutě Bavorska o něco více času, a navštívit i další zajímavá místa této oblasti. Věříme, že tento zájezd vás zaujme neméně tak, jako program původní.

Program zájezdu

1. den:Brzy ráno odjezd z ČR. Kolem poledne příjezd do MNICHOVA, prohlídka této bavorské metropole. V odpoledních hodinách pokračování v cestě na jih Bavorska . Při cestě zastávka v poutním místě WEIS KIRCHE s unikátní vnitřní výzdobou kostela (památka UNESCO). Večer příjezd do hotelu, ubytování.
2. den:Ráno odjezd do známého alpského střediska GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2963m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou PARTNACHKLAMM. Zastávka u jezera EIBSEE. Odpoledne prohlídka kláštera ETTAL - rozlehlý klášter ze 14. století v údolí řeky Ammer po prastaré cestě přes Brennerský průsmyk. Večer návrat na ubytování.
3. den:Návštěva zámku HOHENSCHWANGAU, návštěva zámku Neuschwanstein, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách. Odpoledne zastávka v lázeňském městečku FUSSEN. Večer návrat na ubytování.
4. den:Po snídani odjezd do PRIENU, krátká zastávka. Dále přejezd k jezeru CHIEMSEE, kde je možné navštívit zámek HERRENCHIEMSEE na ostrově uprostřed jezera, který je replikou francouzských Versailles, nebo využít možnosti koupání ve velkém aquaparku na břehu jezera. V pozdních nočních hodinách návrat do ČR.

Fotogalerie

Nemecko_Herrenchiemsse Neuschwanstein
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v hotelu (2-3 lůžkové pokoje)
  • 3x snídani

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 120 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 750 Kč)

Slevy

  • dítě do 12 let - 700 Kč

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist