Alpské vyhlídky

Alpské vyhlídky

Zájezd č.7086

Rakousko

Rakousko
Délka: 3-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: pension
Stravování: snídaně

Během tří dnů navštívíte Salcburk, město spojené s životem, dílem i památkami na Mozarta a jeho rodinu, jezero Königsee, Krimmelské vodopády, horská střediska Kaprun a Zell am See, populární Grossglockner a řadu dalších míst v bavorských a rakouských Alpách.

Program zájezdu

1. den:Krátce po půlnoci odjezd z Prahy přes Rakousko do Německa. Dopoledne zastávka v SALCBURKU (UNESCO) - prohlídka centra města spojená s procházkou od pověstného zámku Mirabell přes nejstarší ulici Getreidegasse se zastávkou na Mozartově náměstí, v Dómu sv. Ruperta, v opatství sv. Petra s pohledem na pevnost vévodící na skále nad městem, památky Salcburku jsou zkrátka nevyčerpatelné. Zastávka u jezera KÖNIGSEE. Prohlídka OBERSALZBERGU - Hitlerova sídla v Berchtesgadenských Alpách. Večer odjezd na ubytování do typické alpské vesničky.
2. den:Dopoledne vycházka ke KRIMMELSKÝM VODOPÁDŮM, které patří k jedněm z největších v Evropě. Odpoledne zastávka v KAPRUNU, horském středisku se známým ledovcem (možnost výletu lanovkou k ledovci). V podvečer zastávka v ZELL AM SEE, prohlídka horského střediska, krátké volno. Večer návrat na nocleh.
3. den:Dopoledne výjezd ke GROSSGLOCKNERU, překrásné vyhlídky na okolní velehory a ledovce. Příjezd v pozdních večerních hodinách.

Fotogalerie

Rakousko - Salzburg - hrad Berchtesgaden Grossglocknerhochalpenstrasse-01 Grossglocknerhochalpenstrasse-12 Rakousko - Konigssee Salcburk-18 Salcburk-22
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • pojištění léčebných výloh a storna
  • dopravu autokarem
  • průvodce
  • 2x nocleh
  • 2x snídani

Výlety

  • 2x večeře - 660 Kč/os
  • 1/1 pokoj (2 noci) - 300 Kč

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist