Toskánsko

Toskánsko

Zájezd č.7074

Itálie

Itálie
Délka: 5-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel
Stravování: snídaně

Florencie

Pisa

Toskánsko

Vedle proslulých, každému známých a turisty nejnavštěvovanějších míst v Itálii, jako jsou Benátky, Řím či Florencie je na území Itálie nespočetné množství dalších zajímavostí a památek. Právě takováto místa, která se ne vždy dostávají do programu tradičních tras zájezdů, vám chceme nabídnout při našich toulkách Toskánskem.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den:FLORENCIE (UNESCO) - město, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance. Metropole Toskánska s mnoha památkami: Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova zvonice, slavné náměstí Signoria se sochou Davida, volno. Návštěva lázní Montecatini. Nocleh.
3. den:SIENA (UNESCO) - město, jehož kostely a paláce vytvářejí působivý architektonický komplex. SAN GIMIGNANO (UNESCO) - jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska, jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. VOLTERRA s impozantními středověkými paláci. Nocleh.
4. den:PISA (UNESCO) - město s unikátním dómem a proslulou šikmou věží. LUCCA - elegantní podmanivé město, obklopené hradbami,nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček.
5. den:Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Fotogalerie

Italie Voltera 2 Itálie - Florencie - David Itálie - Siena Italie-Pisa pisa-03 pisa-07 pisa-08 pisa-11 pisa-13 pisa-14 pisa-17 san-gimignano-03 san-gimignano-05 Siena - katedrála Siena - katedrála - celková
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje)
  • 2x snídani

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 1200 Kč)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist