Řím, Neapolský záliv

Řím, Neapolský záliv

Zájezd č.7071

Itálie

Itálie
Délka: 7-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: apartmán
Stravování: polopenze

Capri

Kampánie

Neapol

Tento zájezd do Říma a Neapolského zálivu je určen pro ty, kteří již navštívili historická města severní i střední Itálie a chtějí poznat místa další, neméně významná a proslulá svojí krásou, kulturními a historickými památkami. Řím je město proslulé svojí historií.

Ubytování

ve dvoulůžkových pokojích ve vilách vybavených kuchyněmi, sociálním zařízením

Stravování

4x snídaně, 3x večeře (česká kuchyně)

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v ranních hodinách.
2. den:ŘÍM (UNESCO) - antický Řím (Koloseum, Forum Romanum, Pantheon aj.), Piazza Navona, Fontana di Trevi, Piazza di Spagna.
3. den:CAPRI - jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších ostrovů Tyrhenského moře (Lodě se platí na místě). Zastávka v hlavním městě Kampánie - NEAPOLI (UNESCO) nebo městečku SORRENTO (podle trajektu na Capri).
4. den:POMPEJE (UNESCO) - velkolepý příklad starořímského města. Výjezd na sopku VESUV - výstup měsíční krajinou ke kráteru. POZZUOLI - postvulkanická činnost projevující se v solfatarách - výrony sopečných plynů, římský amfiteátr.
5. den:Klášter MONTECASSINO – nejstarší benediktýnský klášter, který byl vybombardován za 2. sv. války a následně kompletně zrekonstruován do původní podoby, honosná výzdoba, krásné výhledy do okolí. HERCULANEUM (UNESCO) - Pompejemi zastíněné vykopávky, které ale na menším prostoru představují jedinečný ucelený komplex římského města, které bylo při výbuchu Vesuvu v 1.stol.n.l. zalito mohutným lávovým proudem.
6. den:ŘÍM -VATIKÁN (UNESCO) - sídlo hlavy katolické církve. Chrám sv. Petra, vatikánská muzea. Dojezd na ubytování do oblasti Neapolský záliv .
7. den:Příjezd do Prahy odpoledne.

Fotogalerie

Italie - Capri 2 2004 foto 13 ITALIE - Rim - Lucka Itálie - Řím 2 Itálie Řím - il Foro Itálie Řím - Piazza Navona Italie-Rim-kasna Neapol - pohled z hotelu
Termín Délka Cena  
září 2017
15.09.2017 7/4 dní 7 990 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • 4x ubytování ve 2lůžkových pokojích ve vilách vybavených kuchyní, sociálním zařízením
  • 4x snídani + 3x večeři (česká kuchyně)
  • průvodce

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 210 Kč)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist