Francouzská riviéra -…

Francouzská riviéra - krátkodobý zájezd

Zájezd č.7063

Francie

Francie
Délka: 6-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: mobilhome
Stravování: polopenze

Antibes

Cannes

Francouzská riviéra

Kouzlo Riviéry objevili jako první Angličané již v 18. století. Od 20. století se zde smetánka zabydlela celoročně. Zůstaly zde po ní elegantní vily. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal tento kraj mnoho malířů, mezi jinými např. H. Matisse a P. Picassa. Teplé sluneční paprsky zvýrazňují barvy a vůně. Papriky, česnek a olivy proměňují síť plnou středomořských ryb v živý epitaf provensálské kuchyně - bujabézu. Nechte se zlákat i Vy a vydejte se s námi za krásou Azurového pobřeží.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den:Náš program je zaměřen na oblast jižní Francie - Francouzská riviéra : NICE - město s romantickou starou částí i palmovou Anglickou promenádou, vyhlídka Le Chateau na město a starý původně římský přístav. Procházka malebným lagunovým městečkem PORT GRIMAUD , které je protknuto vodními toky.
3. den:CANNES - místo konání světoznámých filmových festivalů.GRAND CANYON DU VERDON - jedna z největších přírodních zajímavostí v Evropě. Malebné městečko MOUSTIERS-STE-MARIE položené při ústí Grand Canyon de Verdon, vyhlášené svým modrým porcelánem.
4. den:- MARSEILLE - největší francouzský středomořský přístav. Překrásná vyhlídka na město a ostrovy od katedrály Notre Dame de la Garde. ST. TROPEZ -jedna z hlavních turistických atrakcí Riviéry. Po R. Vadimovi a B. Bardot následovala vlna turistů, kteří přijíždějí do tohoto malebného místa.
5. den:Středisko květinářství ANTIBES - městeč¬ko ležící při patě skalnatého poloostrova CAP D'ANTIBES, který je symbolem luxusního života na Riviéře již od 20. let. Návštěva starého města. MONACO - MONTE CARLO - krásou zářící malé knížectví. Katedrála, Knížecí palác, Oceánografické muzeum, kasino aj. Noční přejezd.
6. den:Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

Fotogalerie

Foto - Francie - Azurové pobřeží Francie - Azur pobřeží Francie - Port Grimaud Francie - St. Tropez Francie - St. Tropez - II Francie Port griamud
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v mobilhomech s možností vaření (dvoulůžkové ložnice)
  • 3x polopenzi (česká letní restaurace)

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist