Paříž a zámky na Lo…

Paříž a zámky na Loiře

Zájezd č.7062

Francie

Francie
Délka: 6-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel
Stravování: vlastní

Eiffelova věž

Chenonceau

Paříž

Náš již tradiční zájezd jsme trochu pozměnili a zaměřili se více na poznávání krásné oblasti zámků na Loiře, které patří k největším turistickým atrakcím ve Francii. Kromě klasických zámků Chambord, Chenonceaux a Blois navštívíte ještě zámky Azay-le-Rideau, Villandry a Cheverny.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den:Celodenní prohlídka Paříže - pravý břeh Seiny s nádhernými bulváry, Champs Elysees, oblast Louvre, Centre George Pompidou, Ile de la Cité, katedrála Notre Dame, Latinská čtvrť, Panteon aj.
3. den:Okruh - zámky na Loiře . Chambord - monumentální zámek, největší v oblasti Loiry, který si nechal vybudovat král František I. Blois - starobylé městečko se zámkem, sídlo vévodů orleánských. Cheverny - zámek z doby Jindřicha IV. a Ludvíka XIII. vybudovaný v jednoduchém, ale klasickém stylu.
4. den:Okruh po zámcích na Loiře. Villandry - zámek s jedinečnými renesančními zahradami, které jsou nejpřitažlivější ze všech, úžasné ornamenty tvořené nejen květinami, ale i zeleninou a kořením. Azay-le-Rideau - mistrovské dílo renesanční architektury. Chenonceaux - nádherný renesanční zámek s malebnými zahradami, zámek šesti žen.
5. den:VERSAILLES - sídlo francouzských králů. Dokončení prohlídky Paříže - levý břeh Seiny, Eiffelova věž , Invalidovna, pro zájemce možnost prohlídky Musee d'Orsay nebo galerie Louvre. Večerní Paříž - Montmartre a Moulin Rouge.
6. den:Příjezd do Prahy v poledních hodinách.

Fotogalerie

Chenonceau 1 Azay le Rideau 2 Francie - zahrady Vilandry Francie-chenonceaux paris Villandry 1

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 3x ubytování v hotelu

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 180 Kč)
  • 3x snídaně (příplatek: 450 Kč)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist