Rozmanité národní parky…

Rozmanité národní parky Pyrenejí

Zájezd č.7037

Francie

Francie
Délka: 10-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: apartmán
Stravování: polopenze

Lurdy

Pyreneje

Pyreneje

Tento zájezd je zaměřen na poznání francouzské části Pyrenejí, ale podíváte se také do nádherné španělské části. Pyreneje skýtají nepřeberné množství ojedinělých přírodních scenérií a zajímavých míst. Podniknete řadu výletů ve snad nejkrásnější oblasti Pyrenejí, v okolí nejvyšší hory francouzské části pohoří Vignemale.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den:Odpoledne příjezd do městečka ST. LARY. Ubytování v apartmánech nad městečkem St. Lary. Možnost procházky po okolních kopcích s výhledy hluboko do údolí na městečko St. Lary i malebné vrcholy Pyrenejí .
3. den:Výstup ze sedla Col du Tourmalet (jezdí se Tour de France) na PIC DU MIDI DE BIGORRE, odkud se naskýtají panoramatické kruhové výhledy na hlavní hřeben Centrálních Pyrenejí a do Akvitánské nížiny.
4. den:Výlet k jezeru LAC DE GAUBE a malebnou dolinou s množstvím potoků a kaskád pod mohutnou stěnou nejvyšší hory francouzských Pyrenejí VIGNEMALE. LURDY - věhlasné poutní místo římskokatolických věřících s léčivou vodou.
5. den:Výlet v NÉOUVILLSKÉM NÁRODNÍM PARKU. Park s překrásnými jezery, pěknými výhledy a úchvatnou přírodou. Podél jezera LAC DE L’OULE k chatě REFUGE DE BASTAN a dále na sedlo pod vrcholem Pic Bastan (2715 m n. m.), krásné výhledy na jezera a nejvyšší horu oblasti Pic de Néouville (3091 m n. m.).
6. den:- Návštěva horského střediska GAVARNIE a výlet k nejznámějšímu ledovcovému karu CIR-QUE DE GAVARNIE, z jehož strmé karové stěny pokryté v nejvyšší části ledovci spadá přes 20 vodo¬pádů, z nichž nejvyšší překonává výšku 422 metrů. LUZ-SAINT-SAUVEUR – romantické starobylé městečko překrásně umístěné na prahu soutěsky řeka Pau, opevněný kostelík postavený rytířským řádem Templářů ve 12. století.
7. den:Výlet do nejkrásnějšího národního parku španělských Pyrenejí - NP ORDESA (UNESCO). Pěší turistika v kaňonu Ordesa s několika krásnými vodopády pod 800 metrů vysokými skalními stěnami.
8. den:– Druhý výlet v NÉOUVILLSKÉM NÁRODNÍM PARKU. Túra do oblasti nádherných jezer LAC D´ORÉDON a LAC D´AUBERT.
9. den:Dopoledne odjezd z Pyrenejí. Devítihodinová zastávka na pobřeží Středozemního moře, koupání na krásných písčitých plážích u NARBONNE (letovisko Narbonne Plage - městečko s dlouhou pláží, restauracemi a příjemným centrem). Přejezd přes Francii a Německo.
10. den:Příjezd do Prahy.

Fotogalerie

Francie - Vignemale Lac de Gaube-09 Lac de Gaube-14 Lac de l Oule-17 Lac de l Oule-22 np-ordesa-29 np-ordesa-31 np-ordesa-37 np-ordesa-38 np-ordesa-39 np-ordesa-43 P1010229 Pyreneje Pyreneje 3 Pyreneje 4 Pyreneje 5 Vignemale
Termín Délka Cena  
srpen 2017
18.08.2017 10/7 dní 12 590 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 7x ubytování v apartmánech s možností vaření
  • 7x snídani a 6x večeři (jednoduchá strava připravovaná českou kuchařkou)

Výlety

  • studio pro 2 osoby (příplatek: 1000 Kč)
  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 300 Kč)

Slevy

  • sleva 55+ (sleva: -300 Kč)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist