Švýcarskem pod Mont…

Švýcarskem pod Mont Blanc

Zájezd č.64775

Švýcarsko

Švýcarsko
Délka: 6-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel
Stravování: snídaně

Lausanne

Ženeva

INTERLAKEN - LAUTERBRUNNEN - THUN - CHAMONIX - ŽENEVA - LAUSANNE - MONTREAUX - CHILLON - VEVEY - SION - ZERMATT


Poznávací zájezd do Švýcarska za krásou alpských velikánů nás zavede až pod Mont Blanc.

Ubytování

3x ubytování v hotelu

Stravování

3x snídaně

Doprava

TRASA - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc, (Kroměříž, Zlín), Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň


PŘÍPLATKY ZA SVOZY: z nástupních míst - Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek - 300 Kč/os.;
z nástupních míst - Nový Jičín, Hranice, Kroměříž, Zlín - 200 Kč/os.


Svozy mohou být zajištěny autobusem, mikrobusem nebo osobním autem dle počtu přihlášených osob. V případě menšího počtu osob z odjezdového místa je CK oprávněna svoz zrušit a klienti budou informováni o možnosti nejbližšího nástupního místa. Zrušení svozu není důvodem ke stornování celého zájezdu.

Program zájezdu

1. den:ODJEZD Z ČR: odjezd z nástupních míst odpoledne přes Brno do Švýcarska.
2. den:BRIENZERSEE – INTERLAKEN – LAUTERBRUNNEN – THUN: ráno příjezd do oblasti centrálního Švýcarska kolem jezera Brienzersee do střediska Interlaken – zastávka, dopoledne příjezd do horského střediska Lauterbrunnen, pěší vycházky k výhledům na alpské velikány oblasti - Eiger, Jungfrau a Mönch, odjezd kolem jezera Thun a procházka ve stejnojmenném malebném městečku, pokračování přes hlavní město Švýcarska Bern na ubytování v oblasti Ženevy, nocleh.
3. den:CHAMONIX POD MONT BLANCEM – AIGUILLE DU MIDI – ŽENEVA: snídaně, odjezd do francouzského alpského střediska Chamonix pod Mont Blanc, možnost výjezdu lanovkou na Aiguille du Midi ve výšce 3.840 m s unikátním panorama nejvyšších alpských velikánů Švýcarska, pozdě odpoledne přejezd do Ženevy - procházka po promenádě v nejluxusnějším městě na břehu stejnojmenného jezera, vyhlídka na slavný velkolepý vodotrysk, večer návrat na nocleh.
4. den:LAUSANNE – BROC – CHILLON – MONTREAUX – VEVEY: snídaně, návštěva slavních lázní Švýcarska na terasách nad jezerem Lausanne, pěší prohlídka centra Lausanne s katedrálou, před polednem zastávka u areálu Olympijského muzea, návštěva slavné čokoládovny v městečku Broc a přejezd k Ženevskému jezeru. Dle zájmu návštěva majestátního hradu na skále nad jezerem - Chillon, přejezd do nedalekých lázní Montreaux na břehu jezera, návštěva dalších mondénních lázní Vevey, kde prožil konec svého života Charlie Chaplin, návrat na nocleh.
5. den:SION – MATTERHORN – ZERMATT – GRIMSELPASS – FURKAPASS: snídaně, dopoledne návštěva městečka Sion, kolem poledne příjezd do nejznámějšího vysokohorského střediska pod Matterhornem - Zermatt, možnost výjezdu zubačkou do stanice Gornergratt ve výšce 3.100 m s úchvatným výhledem na nejvyšší horu a symbol Švýcarska, večer odjezd oblastí průsmyků Grimselpass a Furkapass ze Švýcarska do ČR.
6. den:PŘÍJEZD DO ČR: příjezd v odpoledních hodinách.

Fotogalerie

Thun
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem s klimatizací, WC, video
  • 3x ubytování v hotelu
  • 3x snídaně
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • vstupné
  • lanovky

Příplatky

  • komplexní pojištění (příplatek: 180 Kč)

Slevy

  • sleva 8% ze základní ceny zájezdu při zaplacení zálohy do 31.1.2017
  • sleva 4% ze základní ceny zájezdu při zaplacení zálohy do 28.2.2017

  • touroperátor: CK Rialto

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist