Bergamo, Milano, Lago…

Bergamo, Milano, Lago Maggiore, Lago Lugano + horský vláček

Zájezd č.49124

Itálie

Itálie
Délka: 5-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel
Stravování: polopenze

Lago Maggiore

Milán

Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den:BERGAMO – staré centrum uvnitř původních hradeb se pyšní souborem středověkých budov (Piazza Vecchia, Piazza del Duomo aj.) MILANO – modedrní, životem pulsující metropole Lombardie, kde se mezi luxusními obchody a elegantními kancelářskými budovami nachází i jedinečná gotická katedrála, nejslavnější operní dům na světě a další pozoruhodnosti. Dojezd na ubytování.
3. den:Okruh po italských jezerech. LAGO MAGGIORE . STRESSA – toto městečko je oblíbené díky hezkému prostředí, krásným horám, které se tyčí do výšky nad městem, romantickým promenádám po pobřeží a kvetoucím zahradám s palmami a pomerančovníky. Pro zájemce možnost lodního výletu na ostrov ISOLA BELLA, se známým zámkem a krásnými Boromejskými zahradami. LOCARNO – barevné kvetoucí městečko se zahradami ve švýcarské části jezera. Podvečerní zastávka v LUGANU a na jezeře LAGO LUGANO.
4. den:Nejkrásnější partie jihovýchodu Švýcarska. Pojedeme do městečka POSCHIAVO, kde přestoupíte na známou horskou dráhu a pojedete horským vláčkem přes PRŮSMYK BERNINA, kolem jezer a ledovců, přes viadukty, tunely a galerie do PONTRESINY. Ti, kdo nepoužijí vláček, přejedou sedlo Bernina autobusem a mohou se z Pontresiny projít k ledovcovému splazu ROSEG. Na závěr si prohlédnete známé horské středisko SV. MOŘIC a Vaše cesta se otočí směrem k domovu.
5. den:Příjezd do Čech v ranních hodinách.

Fotogalerie

Švýcarsko - vlak 4 bergamo-02 bergamo-04 bergamo-05 bergamo-06 isola-bella-03 isola-bella-07 isola-bella-13 isola-bella-17 isola-bella-18 isola-bella-20 isola-bella-22 Itálie - Miláno lago-lugano-03 lago-lugano-06 lago-lugano-09 lago-maggiore-12 lago-maggiore-16 lugano P5160065 P5160118 P5160124 Svycarsko - vlak 4 Svycyrsko - vlak 5
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 2x polopenzi

Výlety

  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 150 Kč)
  • jízdenka na horský expres (příplatek: 460 Kč)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist