Maďarsko - cykloturistika…

Maďarsko - cykloturistika - Maďarské termály Eger

Zájezd č.46917

Maďarsko

Maďarsko
Délka: 5-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: pension
Stravování: snídaně

Po dobrých zkušenostech se zájezdy k "bývalým jižním sousedům" do Maďarska zařazujeme letos další pohodové zájezdy vhodné i pro méně zdatné cyklisty a rodiny s dětmi. Tento zájezd směřuje do oblasti severního Maďarska k několika termálním pramenům, které využijeme pro koupání ve 27 - 38 stupňů teplé vodě, navštívíme jedno z nejkrásnějších městeček Maďarska Eger s množstvím kulturních památek, projedeme se pohořím Bük a celým Národním parkem BÜKKI NEMZETI civilizací nedotčenou krajinou. Nejedná se o klasické cyklostezky, ale automobil v Národním parku nepotkáte. Nelze také opomenout , že se nacházíme v proslavené vinařské oblasti ( Egri bikaver, Debröi hársleveü ), kde navštívíme Údolí krásných žen " Szépasszonyvölgue " s řadou typických vinných sklípků a čárd.

Program:
- hvězdicové výlety z vesničky Egerszalók s denním počtem 60 až 70 kilometrů. Délky tras lze libovolně upravit, prodloužit či zkrátit, při nepříznivém počasí je připraveno koupání v termálních bazénech. Navštívíme termály v Egeru ( 6 otevřených bazénů ), termální lázně Bogács ( 3 otevřené bazény ), Mezökövesd ( 4 otevřené bazény ) a evropskou raritu jeskynní termální lázně v Miskolc - Tapolca. Večer plánovaný výlet do typické maďarské csárdy v Egeru.
Návrat do ČR v neděli v pozdních nočních hodinách.

Doprava

Odjezd 13.9.2006 z Prahy ve 20.00 hod. stanice metra Budějovická před poliklinikou, z Brna v 22.30 hod od čerpací stanice ARAL (IKEA).

Fotogalerie

cyklo%203006
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • 3x ubytování v penzionu v Egerszalók (možnost koupání v léčivém termálním bazénu - otevřeno non stop 24 hodin denně).
  • 3x snídaně
  • doprava autokarem + doprava jízdních kol
  • mapy tras
  • technický průvodce

Příplatky

  • vstupy do termálních lázní cca (příplatek: 5000 HUF)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist