Holiday Village Tatralandia…

Holiday Village Tatralandia zkrácené pobyty 2016

Zájezd č.414726

Slovensko

Slovensko
Délka: 4,5-denní
Doprava: vlastní
Ubytování: apartmán
Stravování: snídaně

Liptovský Mikuláš

Nízké Tatry

Žilinský kraj

Zažijte dětskou radost a neobyčejná dobrodružství, ubytujte se stylově as fantazií v pohádkovém světě v Tatralandii. Ubytování Holiday Village Tatralandia vám poskytne místo pro nezapomenutelnou dovolenou na Liptově , relax a zábavu zároveň uprostřed Slovenská hor přímo v komplexu Aquaparku Tatralandia a Funpark

Vyberte si jeden z tří typů chatek v našich 11 tematických osadách . Vychutnejte si sklenku dobrého vínka ve vinařské osadě , nebo se se svou polovičkou vyberte do Romantické zahrady . Zavzpomínejte na dětské časy v opravdovém skautských táboře, v Indiánské či westernovém osadě , buďte v centru dění a sportujte si v Central Parku , dopřejte dětem nejkrásnější prázdniny v Dětském lentilkovom světě.

Ubytování u nás přímo v komplexu Aquaparku Tatralandie se stane místem, kde se budete jistě rádi vracet s celou rodinou.

Ubytování

Apartmán typ A (4+1) - ložnice se čtyřmi lůžky umístěna na patře a společenská místnost v přízemí s možností další přistýlky, která je určena pro jednu osobu.

Bungalov B (3+1) - ložnice se třemi lůžky a společenská místnost v přízemí s možností přistýlky, která je určena pro jednu osobu.

Chatka C (7+1) - sestává z jedné 4 - a jedné 3-lůžkovém ložnice umístěných na nadzemním podlaží a společenské místnosti v přízemí.

Každý bungalov a apartmán má k dispozici společenskou místnost se sezením (některé s krbem), SAT TV, rádio, telefon, kuchyňský kout, ledničku, sprchu, WC, elektrické topení a letní terasu (některé s balkonem).

Každá osada (apartmány i sruby) je vybavena stylovým venkovním krbem, resp. ohništěm pro barbecue, dětskými hřišti a sportovišti.

Fotogalerie

hvt1 hvt10 hvt11 hvt2 hvt3 hvt4 hvt5 hvt6 hvt7 hvt8 hvt9

Vysvětlivky

 • APT A/BGW B 4+1: Osoba v apartmánu A / bungalovu B při obsazení dvěma osobami
 • APT A/ BGW B 3+1: Osoba v apartmánu A / bungalovu B při obsazení čtyřmi osobami
 • BGW C 7+1: Osoba v bungalovu C při obsazení 2 osobami
 • DLS: dítě 0-5,99r. lůž.rod

Cena zahrnuje

 • Ubytování
 • Snídaně
 • DPH

Cena nezahrnuje

 • Pobytová taxa placena na místě 1 €/os./ den
 • večeře dospelý na osobu na noc
 • večeřě dítě na osobu na noc

Výlety

 • Národní park Nízké Tatry (NAPANT) je nejrozlehlejší slovenský národní park, rozprostírající se na středním Slovensku. Jeho největší atrakcí jsou četné krasové jevy s více jeskyněmi. Nejkrásnějšími dolinami Vás provede několik stovek kilometrů značených turistických tras a naučných stezek. Na hřeben s výhledem na celé Slovensko Vás vyvezeme dvěma lanovkami, odkud se můžete vydat na různé vysokohorské túry nebo si s instruktorem vyzkoušet Nordic Walking. Demänovská dolina je nejznámější a nejkrásnější dolina Nízkých Tater. Má délku 15 km a je hlavním centrem cestovního ruchu na sever od hlavního hřebene. Jasná byl původně název částí horních partií Demänovské doliny a postupně se rozšířil na další části doliny (okolí Vrbického plesa, Záhradky). Leží ve vlastním chráněném území NAPANT-u.
 • Okolí Nízkých Tater je bohaté na historické a kulturní památky. Mezi ně patří Hrad a kaštiel Liptovský Hrádok, Hrad Likava, Liptovský hrad, historické jádro obce Hybe a kostely - celodřevěný artikulární kostel v obci Svatý Kříž, Kostel všech svatých Ludrová, stejnojmenný kostel v Hybiach av téže dedinek i Evangelický kostel.
 • Region Liptov má bohatou historii a tak se na jeho území nachází několik open air muzeí tzv.. skanzenů - Keltské muzeu Havránok při Liptovské Mare, Muzeum liptovské dědiny Pribylina, Rolnický dům Vlkolínec, Mlýny - Oblazy - komplex vodních mlýnů nedaleko vesničky Huty. O historické minulosti Liptova se dozvíte více i díky četným muzeím a galeriím.
 • V okruhu 50 km od hotelu se nacházejí další čtyři národní parky, které stojí za prozkoumání: Pieniny, Slovenský Ráj, Vysoké Tatry a Národní park Vysoké Tatry - Polsko.
 • Na Slovensku se nachází více než 5000 jeskyní a 1500 termálních pramenů. V dostupné vzdálenosti, do hodiny dojezdem autem, od našich hotelů se nachází Belianská jeskyně, Dobšinská ledová jeskyně, Važecká jeskyně, Demänovská ledová jeskyně, Demänovská jeskyně svobody.
 • Střediska ve Vysokých a Nízkých Tatrách nabízejí více než 50 kilometrů sjezdovek, moderní infrastrukturu, síť restaurací, půjčovnu sportovních potřeb a lyžařskou školu. Největší z nich je středisko v Jasné, vzdálené jen pár metrů od hotelu.

Slevy

 • Dítě do 5 let zdarma

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist