Země tulipánů – Květinové…

Země tulipánů – Květinové korzo

Zájezd č.3765

Nizozemí

Nizozemí
Délka: 5-denní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel
Stravování: snídaně

Alkmaar

Amsterdam

Keukenhof - květinový park

Aalsmeer - Alkmaar - Zaanse Schans - Amsterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo

Květiny a Holandsko patří nerozlučně k sobě. Holandské parky prosluly po celém světě, stejně tak i burza květin v Aalsmeeru. Země tulipánů, větrných mlýnů, sýrů, kanálů a fantastického květinového korza, podívaná, při které byste neměli chybět.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v Amsterdamu v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Doprava

Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Svitavy, Litomyšl, V.Mýto, Holice (Chrudim), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.
2. den:Ráno návštěva největší květinové burzy květin na světě v Aalsmeeru , jež si vydobyl renomé nejvýznamnějšího nizozemského střediska pěstování květin. Zbytek dne bude patřit korunovačnímu městu Nizozemska Amsterdamu – květinový trh, historie, památky, náměstí Dam, brusírna diamantů. Možnost fakultat. projížďky lodí po grachtech nebo návštěva světoznámých muzeí Van Gogh Museum či Rijksmuseum.
3. den:Návštěva tradičního alkmaarského sýrového trhu na náměstí Waagplein v Alkmaaru , kde dodnes fungují staré sýrařské cechy. 30.000 kg Goudy, Edamu a Leidenu v podobě velkých navoskovaných kol, nosiči v pestrobarevných čapkách, dřevené povozy, nenapodobitelné kouzlo. Turistické srdce kraje - půvabný obydlený skanzen s dřevěnými domy a větrnými mlýny v Zaanse Schans s ukázkou výroby dřeváků. Volendam – historické rybářské městečko láká svou atmosférou turisty z celého světa. K největším atrakcím města patří tradiční kroj, dřevěné domky a malé grachty. Prohlídka je spojená s návštěvou sýrové farmy s možností degustace a nákupu sýrů. Návrat na ubytování.
4. den:Snídaně.Celý den strávíme ve světově proslulém, největším a nejslavnějším květinovém parku Holandska Keukenhofu , kde každý rok na 32 ha vykvete kolem 6 milionů cibulovin, hlavně tulipánů, narcisů a hyacintů. Právě v dubnu bude vše v plném květu a bude zde i bohatý doprovodný program (aranžování, výstavy). Během dne kolem parku projede světově proslulé Květinové korzo – přehlídka alegorických vozů vytvořených pouze z květin, na které zde čekají davy příznivců neopakovatelného díla. V podvečerních hodinách odjezd domů.
5. den:Dopoledne příjezd do ČR.

Fotogalerie

Květinové korso
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • 2 ubytování
  • 2 snídaně
  • dopravu luxusním autokarem
  • služby českého průvodce
  • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • vstupy do objektů při prohlídkách cca 55 EUR

Příplatky

  • cestovná pojištění a proti stornu (příplatek: 170 Kč)
  • jednolůžkový pokoj (příplatek: 2000 Kč)
  • svoz Olomouc (příplatek: 250 Kč)
  • svoz Hranice, Frýdek Místek, Nový Jičín, Ostrava (příplatek: 500 Kč)

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist