Rakousko - Zillertal - hotel Zillerhof **** - 1. česká lyžařská školka v Rakousku - zkrácené pobyty
Hotel nabízí ubytování v 17 dvoulůžkových pokojích vždy s terasou nebo balkonkem s možností přistýlek. Pro vícečlenné rodiny nechybí 4 pokoje rodinné a nechybí ani královské apartmá „Royal suite“ pro 6 osob s vlastním vchodem, krbem a soukromou terasou s bohatým výhledem na okolní prostředí. Samozřejmostí každého pokoje je LCD TV se satelitním přijímačem, DVD, minibar, internetové připojení WI-FI, telefon, trezor, plný room servis, sušič na vlasy.
Vaše unavené tělo můžete uvolnit ve wellness, které nabízí masážní vířivky Jakuzzi pro 4 osoby, finskou saunu, dále můžete nechat probudit Vaše svaly prostřednictvím rozmanitého množství masážních programů, využít vertikální solárium a odpočinout si ve velmi příjemné relaxační místnosti s reprodukovanou hudbou a noční oblohou.
ČESKÁ LYŽAŘSKÁ ŠKOLKA V RAKOUSKU S ČESKÝMI INSTRUKTORY
MÁTE MALÉ DĚTI, NEBO SI VY SAMI NEJSTE NA LYŽÍCH JISTÍ?
Právě pro Vás jsme připravili nabídku naší lyžařské školy. Jsme 1. česká lyžařská škola působící v Rakousku v údolí Zillertal. Naučíme lyžovat vaše děti, maminky, tatínky, babičky a dědečky. Nebo zdokonalíme Vaši lyžařskou techniku stylem „CARVING“.
DĚTSKÁ LYŽAŘSKÁ ŠKOLKA Naše heslo je škola hrou, zábava a sport. Vyučujeme děti od 3 let, po dohodě i mladší, úplné začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá 4 hodiny denně. Dopoledne od 10:00 do 12:00 a odpoledne od 13:00 do 15:00. péče o děti během oběda je možná, ale pouze s obědem. (cena dětského obědu je 150 Kč) Každý týden jsou pro děti připraveny závody ve slalomu s vyhlášením vítězů. Pro všechny účastníky závodů je připraven malý dárek a diplom. (startovné v závodě činí 150 Kč za dítě). O děti se skvěle postaráme, takže dovolená je pro rodiče opravdu dovolená. Cena šestidenní lyžařské školky je 2700 Kč. UPOZORNĚNÍ: Pro děti je do kurzu povinná lyžařská přilba!
KURZY PRO DOSPĚLÉ Jsou určeny pro všechny věkové kategorie, pro úplné začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá 4 hodiny denně, dopoledne začínáme od 10:00 do 12:00, potom pauza na oběd. Odpolední výuka je od 13:00 do 15:00.
PRIVÁTNÍ VÝUKA Velmi efektivní způsob výuky pro náročné. Půldenní nebo celodenní individuální program. Maximálně 4 osoby ve skupině. S naším sympatickým učitelem rychle zdokonalíte svou techniku. Cena 700 Kč za 1. osobu a 300 Kč za každou další osobu.
PŮJČOVNA LYŽÍ Pokud nevlastníte lyžařskou výbavu. Zajistíme Vám půjčení lyží, bigfootů, snowboardů, lyžařských bot včetně dětských a holí. Cena za lyžařský komplet (lyže, boty, hůlky) se pohybuje v rozmezí od 250 Kč do 375 Kč podle druhu lyží a dětský komplet od 250 Kč (lyže do výšky 130 cm, boty do velikosti 34). V ceně je již zahrnut kvalitní servis lyží a seřízení vázání. Nabízíme také kompletní servis lyže včetně broušení hran. Výhodou zapůjčení lyžařské výbavy je, že ušetříte místo při cestování a vždy si můžete vyzkoušet jízdu na jiných značkách a typech lyží.
Nabízíme také poradenský servis při nákupu lyží, slevu na nákup lyží a lyžařského vybavení ve vybraných obchodech.
Ubytování:
Součástí hotelu je recepce, restaurace, kavárna, zimní zahrada, letní terasa, dětský koutek, wellness, výtah, vlastní parkoviště, vyhřívaná lyžárna. V našem hotelu Vám nabízíme ubytování v 17ti dvoulůžkových pokojích vždy s terasou nebo balkonkem s možností přistýlek. Pro vícečlenné rodiny nechybí 4 pokoje rodinné a Nebeský spánek Vám dopřejme v našem královském apartmá „Royal suite“pro 6 osob s vlastním vchodem, krbem a soukromou terasou s bohatým výhledem na okolní prostředí. Samozřejmostí každého pokoje je LCD TV se satelitním přijímačem, DVD, minibar, internetové připojení WI-FI, telefon, trezor, plný room servis, sušič na vlasy.
Fotogalerie



























| Termín | Délka | D | |
| únor | |||
| 29.02.2012 | 4/3 dny | 5 850 | rezervovat |
| březen | |||
| 03.03.2012 | 5/4 dní | 7 800 | rezervovat |
| 07.03.2012 | 4/3 dny | 5 850 | rezervovat |
| 10.03.2012 | 5/4 dní | 6 900 | rezervovat |
| 14.03.2012 | 4/3 dny | 5 850 | rezervovat |
| 17.03.2012 | 5/4 dní | 6 100 | rezervovat |
| 21.03.2012 | 4/3 dny | 5 100 | rezervovat |
| 24.03.2012 | 5/4 dní | 6 800 | rezervovat |
| 28.03.2012 | 4/3 dny | 5 100 | rezervovat |
| 31.03.2012 | 5/4 dní | 6 800 | rezervovat |
| duben | |||
| 04.04.2012 | 4/3 dny | 5 100 | rezervovat |
| 07.04.2012 | 5/4 dní | 6 800 | rezervovat |
| 11.04.2012 | 4/3 dny | 5 100 | rezervovat |
| 14.04.2012 | 5/4 dní | 6 800 | rezervovat |
| 18.04.2012 | 4/3 dny | 5 100 | rezervovat |
Vysvětlivky
- D: dospělí
Cena zahrnuje
- ubytování s polopenzí
- spotřeba energie a tepla
- Wi-Fi v celém objektu
- sat-TV
- služby wellness
- sauna
- spotřeba energií
- ložní a koupelnové prádlo
- služby českého delegáta
Příplatky
- příplatek za jednolůžkový pokoj za noc (příplatek: 250 Kč)
- příplatek za psa za noc (příplatek: 200 Kč)
- pojištění léčebných výloh UNIQA včetně zimních sportů a storna zájezdu, cena na osobu a den (příplatek: 39 Kč)
Výlety
- Rýnské vodopády
- jezero Achensee
Slevy
- sleva 80% za dítě 0-5 let na přistýlce
- sleva 50% za dítě 6-11 let na přistýlce
- sleva 20% za osobu nad 12 let na přistýlce
Rakousko

| Délka: | 4,5-denní |
| Doprava: | vlastní |
| Ubytování: | hotel **** |
| Stravování: | polopenze |
