Pojištění

Pojištění

Limity pojištění UNIQA (ve formátu PDF)

Pojištění na cesty on-line

Pro pocit klidu a bezpečí na cestě Vám nabízíme možnost sjednání pojištění on-line z našich webových stránek. Pokud této služby využijete, obdržíte e-mailem potvrzení o uložení objednávky, která Vám bude aktivovaná obratem po připsání pojistného na náš účet. Aktivací objednávky získáte přístup k tisku potvrzení a asistenčních kartiček pojišťovny.

Cestovní pojištění nabízíme ve spolupráci s Kooperativa pojišťovna. V nabídce najdete základní pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb, kompletní balíček cestovního pojištění navíc rozšířený o úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody a pojištění zavazadel. K cestám do exotických zemí nabízíme kompletní exclusivní pojištění s pojistnými částkami až na hranici 5.400.000 Kč. Nabídka obsahuje také samostatné pojištění storna letenky, trajektu nebo jiného přepravního lístku. Sjednat online zde.

Jako novinku na českém pojistném trhu nabízíme možnost krátkodobého pojištění právní ochrany pro cesty a pobyt ve spolupráci s D.A.S. pojišťovna právní ochrany. Pojištění Vám zajišťuje právní ochranu v případech, kdy spácháte přestupek, budete-li obviněni ze spáchání trestného činu z nedbalosti apod. Naopak však pojistná ochrana zajišťuje vymáhání Vašich oprávněných nároků ze škod na majetku (vozidle) nebo zdraví, ke kterým dojde vinou třetí osoby a které by jste asi nebyli schopni po návratu z cest vymáhat po viníkovi. Pojištění doporučujeme minimálně ke všem cestám vlastní dopravou a k cestám, jejichž cílem je provozování sportů, při kterých můžete ublížit na zdraví jiné osobě, např. lyžování a snowboarding. Právní ochrana platí pouze na území Evropy! Sjednat online zde.

Pojištění na cesty k nabídce služeb CK

V provozovně Vám sjednáme pojištění na cesty a pobyt v rozsahu podle Vašich potřeb s ohledem na cílovou destinaci a rizika činností, které budete na svojí cestě provozovat. Z nabídky pojistných produktů pojišťoven dokážeme vybrat pojistný produkt, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám.

Pro držitele celoročních cestovních pojištění nebo platebních karet s cestovním pojištěním, kteří nepožadují pojištění léčebných výloh, máme pojistné produkty doplňující jejich pojistné krytí v platební kartě, např. samostatné pojištění storna služeb až do výše plnění 250.000 Kč na osobu nebo pojištění právní ochrany na cesty a pobyt. Informujte se na možnosti pojištění již při zakoupení služeb v naší provozovně!

pojistka

Pojištění pro případ úpadku CK

Cestovní kancelář Zlíntour trips s.r.o. je pojištěna u České Podnikatelské Pojišťovny a.s. v důsledku úpadku cestovní kanceláře v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 159/1999 Sb.

Pojištění je uzavřeno na období: od 22.03.2016 do 21.3.2017.

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist