CK Zlíntour trips

CK Zlíntour trips

kancelar2Jsme cestovní kancelář, která pořádá autobusové a letecké zájezdy i pobyty na vlastní dopravu do Itálie, Chorvatska, Bulharska, Řecka, Rakouska, tuzemské pobyty a pobyty na Slovensku a v dalších státech Evropy, poznávací zájezdy. V zimě připravujeme lyžařské pobyty ve všech údolích Itálie, Rakouska a Francie. Ve spolupráci se specializovanými cestovními kancelářemi nabízíme i exotické zájezdy a daleké cesty. Pro skupiny připravíme zájezdy šité přímo na míru dle vašeho požadavku. Dále jako novinku nabízíme i on-line pojištění na cestu i pobyt..

Zároveň spolupracujeme i s přibližně 150 cestovními kancelářemi, abychom tak mohli nabídnout všechny destinace do všech koutů světa a uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Proto je i naším cílem nabídnout zákazníkům rychlý a přehledný výběr jejich dovolené. Využijte proto prodej on-line zájezdů z pohodlí vašeho domova.

Nabídka spolupráce pro cestovní kanceláře a agentury

Na našich internetových stránkách naleznete také jiné destinace od několika dalších cestovních kanceláří, je tu tedy možnost výměnné spolupráce. Snažíme internetovým prodejcům usnadnit práci při vkládání našich zájezdů na internetové stránky a tím co nejvíce eliminovat lidský faktor, který, jak víme, nadělá nejvíce chyb. Díky možnosti filtrace a každodenní aktualizace, budete moci nabídnout Vašim klientům vždy aktuální last minute. Jak už jsem podotkla, tento projekt je v přípravě, ale zatím Vám můžeme nabídnout SQL nebo XML databázi. Také Vám můžeme nabídnout spolupráci při uskutečňování svozů nebo prodeje jízdenek do Itálie a Chorvatska. Podmínky pro prodej a spolupráci zasílejte na: dita@zlintourtrips.cz

Komunikace s námi

Využíváme všech možných způsobů komunikace, abychom byli stále připraveni zodpovídat Vám Vaše dotazy. Máme skype volání zdarma, skype chat, ICQ, klasické telefonní linky a samozřejmě emaily. Rádi Vám poradíme při výběru vaší dovolené.

PRO KLIENTY

Jak rezervovat?

Pomocí vyhledávače si vyberete zájezd, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Kliknete na Vámi požadovaný termín a vyplníte informativní formulář, který slouží pro naše potřeby, abychom Vás mohli nejpozději do 2 dnů kontaktovat a sdělit Vám, zda je daný termín volný. Je zde také možnost napsat Vaše podrobnější požadavky. Upozorňujeme, že tato internetová objednávka je NEZÁVAZNÁ.

Co dál?

Máme zkušenosti, že nejrychlejší a nejlepší je vyřizovat objednávky emailem.

Platby

Platby je možné provést několika způsoby. První a nejrychlejší je vložení peněz přímo na náš účet. Tohoto způsobu využíváme především při platbě Last minute. Je zde také možnost převedení peněz z účtu na účet. Jelikož peníze putují i několik dní, je nutné nám zaslat prokazatelný doklad o tom, že peníze z Vašeho účtu opravdu odešly. Samozřejmě, že je možné platbu provést i hotově v naší centrále v Brně nebo v naší centrále ve Zlíně.

Potvrzení

Pokud bychom peníze neobdrželi, budeme Vás sami kontaktovat o případném stornu rezervace. (Podmínky pro storno zájezdu najdete v našich všeobecných podmínkách nebo pokud budete mít naše pojištění UNIQA, tak v jejich storno podmínkách). Po obdržení všech splátek Vám nejpozději týden před odjezdem zašleme pokyny k odjezdu i s voucherem na ubytování, ať už poštou, emailem či faxem.

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist