Jízdenky

Jízdenky

Autobusem do Chorvatska a Itálie rezervace jednotlivých míst rezervace celého autobusu

Rezervujte si jednotlivá místa na pravidelných linkách do Chorvatska a Itálie.
V co nejkratší době Vás budeme kontaktovat.
Objednejte si celý autobus nebo menší vozidlo.
My Vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

(datum, čas, místo)
(datum, čas, místo)
Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)

Výstupní místa – Chorvatsko

 • Istrie
  Umag–Novigrad–Poreč–Vrsar–Rovinj–Fažana–Pula–Medulin–Duga Uvala–Rabac
 • Ostrov Krk
  Omišalj–Njivice–Malinska–Krk–Baška
 • Kvarner
  Kraljevica–Kačjak–Crikvenica–Selce–Novi Vinodolski
 • ostrov Pag
  Sabunike–Nin–Zaton–Pag–Novalja
 • Severní Dalmácie
  Petrčane–Zadar–Turanj–Sv. Filip i Jakov–Biograd na Moru–Pakoštane–Pirovac–Murter–Vodice– Šibenik–Primošten–Trogir–Kaštel
 • Střední a jižní Dalmácie
  Split-Omiš-Brela-Baška Voda-Baško Polje-Promajna-Makarská-Tučepi-Podgora-Igrane-Drvenik-Podaca-Gradac-Orebič-Korčula (bez trajektu)

Výstupní místa – Itálie

 • Severní Itálie
  Lignano, Bibione, Caorle
 • Oblast Rimini
  Ravenna–Cervia–Cesenatico–Rimini–Riccione–Cattolica–Pesaro
 • Palmová riviéra
  San Benedetto–Martinsicuro–Villa Rosa–Alba Adriatica–Pineto-Silvi Marina
 

Mezinárodní jízdenky

Nabízíme Vám největší nabídku pravidelných mezinárodních i vnitrostátních autobusových linek do evropských zemí a jejich měst. Autobusy jsou bezpečné a pohodlné. Vybaveny jsou polohovatelnými sedadly, bezpečnostními pásy, klimatizací, toaletou, videem či DVD přehrávačem. Vaši cestu zpříjemní sledování dobrého filmu, zdarma pestrý výběr časopisů nebo občerstvení ze stálé palubní nabídky nápojů. O Vaši bezpečnost se postará nejmodernější bezpečnostní technologie našich vozů i jejich profesionální posádka. Dodržování těch nejpřísnějších evropských norem je pro nás samozřejmostí.

Informace o dopravě, svozová místa

Organizace dopravy, kterou zajišťuje ZLÍNTOUR TRIPS ve spolupráci s osvědčenými partnery:

Kyvadlová autobusová doprava je zajišťována luxusními zahraničními autobusy značky Setra, Mercedes, Neoplán, Daf, Man, Iveco, Bova, atd. Ve vytížených termínech jsou používány také autobusy zn. Karosa Lux 936. Všechny autobusy mají klimatizaci, video a občerstvení, u zahraničních autobusů můžete také využít WC. Většinu našich autobusů doprovází technický delegát, který pečuje o klienty během dopravy a má na starosti dodržování dopravního řádu.

Každý účastník má v autobusu předem přidělené místo dle zasedacího pořádku, se kterým bude seznámen při vstupu do autobusu. Cestovní kancelář přihlíží na požadavky klientů, ale přesně požadovaná místa nemůže garantovat. Trasa i zasedací pořádek může být změněn při zpáteční cestě podle potřeb CK. Z důvodů vytížení autobusu může CK spolupracovat s jinou cestovní kanceláří.

Všichni účastníci autobusové dopravy jsou povinni dbát pokynů řidičů nebo technických průvodců. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo vyloučit ze zájezdu podnapilé osoby či osoby chovající se vulgárně vůči ostatním osobám, a to bez nároku na jakoukoli náhradu.

Svozové trasy

V rámci různých nástupních míst v ČR musí klient počítat s možností přestupů ze svozových autobusů, mikrobusů nebo osobních aut. Většina svozových linek navazuje na hlavní spoj s přestupem na centrálním stanovišti v Praze nebo v Brně, a proto se mohou vyskytnout časové prodlevy (dle provozu na komunikacích). V případě zdržení svozových dopravních prostředků si cestovní kancelář nárokuje právo na využití linkové dopravy, kdy klientům bude proplacena plná výše jízdného včetně poplatku za zavazadla po předložení jízdenek. Upozorňujeme, že trasa po území ČR nemusí vést vždy nejkratším směrem. Vzhledem k nepředvídatelným okolnostem může dojít i k prodloužení doby přepravy. Nástupní místa se nachází na dobře přístupných místech, popřípadě na benzínových pumpách u silničních nebo dálničních tahů, uvedených v pokynech na cestu. Při nižším počtu účastníků (min. 8 osob) má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného).

Nástupní místa z Čech a Moravy k zájezdům do Itálie a Chorvatska

Výstupní místa – Chorvatsko

Výstupní místa – Itálie

Nástupní místa pro Řecko

Další svozová místa na vyžádání v cestovní kanceláři Zlíntour trips s.r.o.

Výstupní místa pro Řecko

Chalkidiki a Olympská riviéra:

Cesta z Brna do místa ubytování busem trvá cca 21 hodin:

Nástupní místa: Opava, Český Těšín, Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav.

Svozy za příplatek 300 Kč/os.

Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště, Uherský Brod,Veselí n.M., Strážnice, Kyjov, Hodonín, Krnov, Fulnek, Odry

Zavazadla

Kvůli přetěžování autobusů a častým kontrolám na hranicích si může každý účastník zájezdu vzít s sebou 1 příruční zavazadlo do autobusu, 1 zavazadlo max. 20 kg. Další zavazadla je možné přepravovat jen po předchozí dohodě s ck za poplatek ve výši 250,- Kč/ks. Neskladné batohy a krosny nebudou naloženy do autobusu. V případě pokuty za přetížený autobus zjištěnou na hraničním přechodu jsou klienti povinni zaplatit poměrovou částku podle počtu cestujících. Cestovní kancelář ani dopravce nepřebírají odpovědnost za případnou záměnu přepravovaných zavazadel.

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist