Informace o dopravě, svozová místa

Informace o dopravě, svozová místa

Organizace dopravy, kterou zajišťuje ZLÍNTOUR TRIPS ve spolupráci s osvědčenými partnery:

Pokud není klient připraven na místě odjezdu včas, musí si zajistit transfer sám a na vlastní náklady.

5-3 dní před odjezdem zasíláme klientům pokyny na cestu, nástup a čas odjezdu autobusu upřesníme den před odjezdem (důvodem je prodej zájezdů do poslední chvíle).

Klient si den před odjezdem (většinou čtvrtek) telefonicky ověří v naší CK přesný čas odjezdu (důvodem je prodej zájezdů do poslední chvíle- až po ukončení prodeje se uzavírá časový harmonogram svozu)

Při prodeji zájezdu v last minute nabídce negarantujeme svozová místa.

Svozové trasy

V rámci různých nástupních míst v ČR musí klient počítat s možností přestupů ze svozových autobusů, mikrobusů nebo osobních aut. Většina svozových linek navazuje na hlavní spoj s přestupem na centrálním stanovišti v Praze nebo v Brně, a proto se mohou vyskytnout časové prodlevy (dle provozu na komunikacích). V případě zdržení svozových dopravních prostředků si cestovní kancelář nárokuje právo na využití linkové dopravy, kdy klientům bude proplacena plná výše jízdného včetně poplatku za zavazadla po předložení jízdenek. Upozorňujeme, že trasa po území ČR nemusí vést vždy nejkratším směrem. Vzhledem k nepředvídatelným okolnostem může dojít i k prodloužení doby přepravy. Nástupní místa se nachází na dobře přístupných místech, popřípadě na benzínových pumpách u silničních nebo dálničních tahů, uvedených v pokynech na cestu. Při nižším počtu účastníků (min. 8 osob) má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného).

Nástupní místa z Čech a Moravy k zájezdům do Itálie a Chorvatska

Výstupní místa – Chorvatsko

Výstupní místa – Itálie

Nástupní místa pro Řecko

Další svozová místa na vyžádání v cestovní kanceláři Zlíntour trips s.r.o.

Zavazadla

Kvůli přetěžování autobusů a častým kontrolám na hranicích si může každý účastník zájezdu vzít s sebou 1 příruční zavazadlo do autobusu, 1 zavazadlo max. 20 kg. Další zavazadla je možné přepravovat jen po předchozí dohodě s ck za poplatek ve výši 250,- Kč/ks. Neskladné batohy a krosny nebudou naloženy do autobusu. V případě pokuty za přetížený autobus zjištěnou na hraničním přechodu jsou klienti povinni zaplatit poměrovou částku podle počtu cestujících. Cestovní kancelář ani dopravce nepřebírají odpovědnost za případnou záměnu přepravovaných zavazadel.

Zájezdy z Německa

Exotika s Německou CK

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým jedinečný zážitek!

Doprava

pravidelná linka do Chorvatska a Itálie

Buďte informováni

mějte informace vždy jako první!TOPlist