Zlíntour trips

S námi na hory i za sluncem

volejte:603 226 442

infolinka:575 758 000

Aparhotel Rainbow resort ***

kufr

Termín:19.05. (So) - 20.05. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:641606

Doprava:Vlastní

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 790 Kč

Poloha
Dovolená v Bulharsku na Slunečném pobřeží u Cacao Beach, nejkrásnější pláže Černého moře, pobyty v Rainbow Holiday resortu.
POBYTY MŮŽETE REZERVOVAT V INDIVIDUÁLNÍCH TERMÍNECH:
Vyberte si DATUM PŘÍJEZDU (TERMÍNY A CENY) = klikněte na DATUM nebo na "OBJEDNEJ"
a do POZNÁMKY v rezervačním formuláři nám NAPIŠTE DATUM ODJEZDU.
UVEDENÁ CENA JE ZA CELÝ APARTMÁN A 1 NOC (2 DNY).
Ve druhé polovině června, v červenci a srpnu a v první polovině září jsou pobyty nejméně na 7 nocí, v ostatních termínech nejméně na 3 noci.

Ubytování v apartmánech, vybavených kuchyní, sociálním příslušenstvím, klimatizací, internetem, bazény, dětskými hřišti, minigolfem a dalším, jen 5 min. od pláže Cacao Beach u Černého moře.
Resort Rainbow se nachází na Slunečném pobřeží v Nesebaru, jen cca 20 min. jízdy z letiště v Burgasu.
Koupání v krásném, křišťálově čistém moři, odpočinek i aktivní relax na rozlehlé, přes 8 km dlouhé a 50 m široké pláži Cacao Beach s jemným žlutavým pískem, zvolna se svažující do moře.
Stálé počasí s teplotou kolem 30°C v průběhu celého léta s maximem slunečných dní. Široké možnosti vyžití pro všechny věkové kategorie v místě pobytu uspokojí rodiny i jednotlivce.
Přímo v Rainbow Holiday Resortu, bezprostředně u ubytování, jsou k dispozici bazény, dětské bazény a brouzdaliště s vybavením pro relax u bazénu, včetně vodního baru a dalších restaurací.
Jsou zde dětská hřiště, minigolf či venkovní šachy. Je zde k dispozici i fitness, sauna, masáže, půjčovna kol, obchod s potravinami a spotřebním zbožím a suvenýry, lékárna.
Můžete se zde stravovat za velmi výhodnou cenu, bulharská gastronomie je navíc velmi bohatá a chutná. Ceny meníček - teplých jídel začínají na cenách od 3,5 Leva, tj. kolem 50 Kč. Můžete se tak "rozšoupnout" i v luxusní restauraci, aniž by jste "zruinovali" svou peněženku. Zkrátka můžete si zde užít víc než doma!
Pokud tedy toužíte po gastrozážitcích, uspokojí Vás četné restaurace, kde můžete ochutnávat a vychutnávat za ceny výhodnější než v ČR. To samé platí o nákupech - potraviny, oděvy i spotřební zboží zde nakoupíte za lepší cenu než doma.
Přímo v Nesebaru najdete vyžití ve dvou skvělých akvaparcích, jedněch z největších v Bulharsku i Evropě, každý z obou akvaparků (Aqua Paradise i Action Aquapark) je od ubytování vzdálen jen 3,5 km a můžete se k nim jednoduše dostat vláčkem, který jezdí mezi resortem a akvaparky.
Stejně tak se můžete dostat i do historického Nesebaru, který je unikátní památkovou městskou rezervací, chráněnou celosvětovou organizací UNESCO. Přivítají Vás zde malebné uličky, historické stavby s typickým kamenným přízemím a dřevěným patrem a byzantské památky z 5. a 6. století, zaujmou Vás i místní trhy a malebné hospůdky s dobrotami, které musíte ochutnat.
K procházkám láká promenáda podél moře nebo zde můžete zlepšovat svou kondici na in-line bruslích, k aktivnímu vyžití slouží sportoviště (tenisové kurty, hřiště), k adrenalinové zábavě četné vodní atrakce u moře.
Toužíte-li po nočním životě, budete uspokojeni vyhlášenými plážovými párty, DJ produkcemi, tanečními diskotékami i klubovou scénou. Zkrátka akce v plném proudu až do rozbřesku!
Bulharsko je členskou zemí Evropské unie se stabilní bezpečnostní situací a dobře fungující ekonomikou. Letoviska jsou zcela bezpečná ve kteroukoliv denní i noční hodinu.
Místní lidé jsou přátelští, přívětiví a i když neumíte cizí jazyky, vždy se domluvíte. V Rainbow resortu se na recepci domluvíte česky a v případě potřeby Vám bude na místě k dispozici delegát.
Ubytování
Ubytování v Rainbow Holiday resortu v Nesebaru na Slunečném pobřeží v perfektní lokalitě jen 5 min. pěšky od nejkrásnější pláže Černého moře Cacao Beach. Apartmány 35-40 m2 s terasou či balkonem typu studio pro 2 až 4 osoby s dvoulůžkem a přistýlkou - rozkládací pohovkou pro jednu dospělou osobu nebo jedno až dvě děti. Apartmány jsou vybaveny kuchyní, vlastním sociálním příslušenstvím, klimatizací a wifi připojením k internetu. Bezprostředně u ubytování jsou k dispozici bazény, a dětská brouzdaliště či vířivky, s vybavením pro relax u bazénu, včetně vodního baru a dalších restaurací. Jsou zde dětská hřiště, minigolf či venkovní šachy. K dispozici je i fitness, sauna, masáže, půjčovna kol, obchod s potravinami a spotřebním zbožím a suvenýry, lékárna.
Stravování
V rámci ubytování je možnost stravování formou meníček v cenách za teplá jídla již od cca 5 Leva (cca 80 Kč). Možnost polopenze. Pokud toužíte po gastrozážitcích, uspokojí Vás četné restaurace, kde můžete ochutnávat a vychutnávat za ceny výhodnější než v ČR. To samé platí o nákupech - potraviny, oděvy i spotřební zboží zde nakoupíte za lepší cenu než doma. Toužíte-li po nočním životě, budete uspokojeni vyhlášenými plážovými párty, DJ produkcemi, tanečními diskotékami i klubovou scénou.
Doprava
Do místa pobytu v Nesebaru na Slunečném pobřeží můžete cestovat autem, autobusem nebo letecky. Cesta autem z ČR vede přes Slovensko, Maďarsko a Srbsko, vzdálenost (orientačně z Brna) je 1500 km / 15 hodin jízdy, z toho 90% trasy po dálnicích. Zašleme Vám kompletní informace a doporučení k dopravě. Luxusní varianta cesty autem (a ne o moc dražší) je s noclehem po cestě tam i zpět u Bělěhradu. Z ČR vyjedete dopoledne, k večeru jste na ubytování u Bělehradu, vyjedete ráno a odpoledne se již koupete v moři. Doporučíme Vám vhodná ubytování. Doprava autobusem do Nesebaru, případně do Burgasu je cenově nejdostupnější způsob cestování do Bulharska (již od 1750 Kč za obousměrnou jízdenku pro děti). Cesta trvá přes 20 hodin (vč. pravidelných přestávek) podle místa odjezdu. Jízdenky můžete zakoupit např. na těchto odkazech: www.eurotours.cz/bulharsko, www.onlinebus.cz, www.goeuro.cz V případě, že Vaše doprava autobusem bude končit v Burgasu a nepojede do Nesebaru, zajistíme Vám dovoz a odvoz mikrobusem až přímo k ubytování (za malý příplatek nebo zdarma - podle délky pobytu). Nejrychlejší a tím také nejpohodlnější je letecká doprava. Letět můžete z Prahy, Bratislavy, Brna či Ostravy. Ceny se pohybují od cca 3500 Kč z Bratislavy se společností Rayanair. Letenky můžete zakoupit např. na www.azair.cz, nebo přímo u nízkonákladových aerolinek, např. Smartwings či Wizzair. Zajistíme Vám transfer z letiště přímo na ubytování za příplatek 50 Leva 1 směr / transfer 2 až 4 osoby nebo 65 Leva pro 5 až 8 osob.
Cena zahrnuje
pronájem celého apartmánu - studia
2 lůžka a 1 až 2 přistýlky na rozkládací pohovce
spotřeby médií - teplá a studená voda, elektřina
klimatizace ve všech termínech
!! rychlý internet
bazény, dětská brouzdaliště v resortu Rainbow (květen - září)
příslušenství pro relax u bazénů
dětská hřiště
Cena nezahrnuje
pobytový poplatek 50 Kč/os./noc od 18 let
závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky 190 Kč/os. jednorázově za celý pobyt
Fakultativní nabídka
široké možnosti vyžití
bulharský večer s folklórem, večeří a zábavou
akvaparky
pěší výlet do historického Nesebaru - památka UNESCO 3,5 km od ubytování
možnost zapůjčení kol
safari
výlety autokarem
Program
Den 1.
příjezd či přílet
Den 2.
Pobytový den; pobyty nejméně na 8 dnů / 7 nocí v hlavní sezóně, mimo sezónu pobyty nejméně na 3 noci / 4 dny; poslední pobytový den ukončení pobytu a odjezd či odlet.
Slevy
first moment - last moment dle termínů
TripAdvisor Cestovatelské recenze

Vynikající
0
Velmi dobré
0
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
Unclean
We were in apartments. At first everything seemed good but then we realized that there were a lot of mold in the bathroom and there was very strong sewer smell. Drain in shower worked really bad so... celá recenze s možností překladu
Robert G, 02:58 29.08.2017
disgusting and very poor value
we went here for 2 weeks for our honeymoon and was so disappointed that we came home after 3 days, lunch menu was stuffed peppers, nothing else was offered, we wanted to eat outside but was told we... celá recenze s možností překladu
disappointed-newleys, London, United Kingdom, 01:51 04.09.2015
Average
Stayed in a one bedroom flat for a week, self catering - the flat was in the oldest Rainbow building, where the main Reception is. I thought the kitchen needed more supplies - there were no coffee... celá recenze s možností překladu
MA-Mineva, London, United Kingdom, 08:34 22.06.2015
19.05. (So) - 20.05. (Ne) 2018 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Apartmán 2 lůžkové studio + 1 až 2 přistýlky, klima
Bez stravy
Vlastní
-Last minute790 Kč
Rezervace
20.05. (Ne) - 21.05. (Po) 2018 - 2 dny, 1 noc
Apartmán 2 lůžkové studio + 1 až 2 přistýlky, klima
Bez stravy
Vlastní
-Last minute790 Kč
Rezervace
21.05. (Po) - 22.05. (Út) 2018 - 2 dny, 1 noc
Apartmán 2 lůžkové studio + 1 až 2 přistýlky, klima
Bez stravy
Vlastní
-Last minute790 Kč
Rezervace
22.05. (Út) - 23.05. (St) 2018 - 2 dny, 1 noc
Apartmán 2 lůžkové studio + 1 až 2 přistýlky, klima
Bez stravy
Vlastní
-Last minute790 Kč
Rezervace
23.05. (St) - 24.05. (Čt) 2018 - 2 dny, 1 noc
Apartmán 2 lůžkové studio + 1 až 2 přistýlky, klima
Bez stravy
Vlastní
-Last minute790 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Aparhotel Rainbow resort ***

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Slunečné Pobřeží

termín:19.05. (So) - 20.05. (Ne) 2018 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Aparhotel Rainbow resort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: A21, s.r.o. IČO: 689 03 260
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Přihlašte se k odběru novinek
Zadejte e-mail
Vytvářím objednávku...